Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Trnava?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Trnava na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Fresh a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 187 aktívnych katalógov v Trnava a 558 obchodoch.

Trnava

trnava

Trnava: turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Trnava je okresným a krajským mestom na západnom Slovensku. Trnava je jedným cirkevným centom rímskokatolickej cirkvi a tak dostala prezývku Slovenský Rím. Leží na riečke Trnávka, v centre Trnavskej pahorkatiny. V blízkosti vedú diaľnice, rýchlostné cesty. Veľký rozvoj zažilo mesto v medzivojnovom období. Obyvatľstvo: Počet obyvateľov okolo 65 000, z toho 96.91% slovenskej národnosti, až 71.85% katolikov. Doprava: Pre blízkosť dialníc a rýchlostných ciet, cestná doprava je zabezpečená každým smerom, takisto aj železničná doprava. Blízko Trnavy pri obci Boleráz je letisko, ktoré sa využíva na nepravidelné lety, Vzdelanie zabezpečuje množstvo základných, stredných škôl, gymnázií a tri univerzity. Pravidelné podijatia: jarmok, folklórny festival, kultúrne leto, organové dni, Festival Lumen, EKOfest, Noc v Kine a iné. Divadlá: Divadlo Jána Palárika, Divadelný súbor DISK, Trnavský literárny Klub, Klub Inšpirácie, spevácky zbor, Vokálny skupiny, cirkevný zbor a iné. Pamiatky: Západoslovenské Múzeum, Galéria Jána Koniareka, Mestská veža, Radnica, barokový komplex budov, kostoly, tehlové opevnenie, pomník Antona Bernoláka, židovská, ortodoxná synagóga, a iné.  Hospodárstvo: dôležité firmy - PSA Groupe Slovakia, I. D. C. Holding-výroba cukroviniek, Samsung Voderady, TOMA - výroba lisov a zariadení, SIBAMAC-stavebníctvo a iné.

 

Trnava: Nákupná mapa

Nákupné centrum City Aréna Trnava: Viac ako 100 obchodov ponúka: kvety, drogériu, kozmetiku, stávkové kancelárie, lekáreň, potraviny, pekáreň, krajčírstvo, kaderníctvo, oblečenie, hračky, banky, telekomunikačné služby, elektronika, šport, klenoty, hodinky, bižutéria, kino, tabak, knihy, obuv, reštaurácie, kaviarne. MAX Trnava: darčeky, potraviny , pečivo, drogéria, oblečenie, obuv, kino a iné. Obchodné centrum City Park Trnava: obuv, potraviny, drogéria, športové oblečenie, elektronika, domáce potreby, kvety, drobnochov, kaviarne a iné. Obchodné Centrum Galéria: dámska, pánska, detská móda, obuv, kabelky, knihy, kvety, potraviny, kaviarne, služby, detský kútik,  drogéria a iné. Okrem týchto veľkých nákupných centier v meste ponúkajú veľký výber rôzneho tovaru v rôznych obchodoch, butikoch, služby v bankách, na pošte, v cestovných kanceláriách, v salónoch krásy, reštauráciách, na tržnici a iné.