Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie ponuky v Šport kategórii?

Ak hľadáš najlepšie akcie v kategórii Šport, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Decathlon, Sportisimo, Adidas a mnoho ďalších obchodov. Momentálne je na Tiendeo 7 Šport katalógov a 27 obchodov. Prezri si najnovší EXIsport katalóg "Sale" platné od od 4/6 do do 18/6 a začni šetriť teraz!

Šport katalógy

  • Logo Decathlon
  • Logo Sportisimo
  • Logo Adidas
  • Logo Cube
  • Logo Intersport
  • Logo EXIsport

Šport

Nájdi najlepšie ponuky s pomocou Tiendeo

Aby šport bol prínosom pre naše zdravie potrebujeme k tomu správne volené športové náčinie, oblečenie i obuv, podľa povahy športu či sa jedná o interierový, exterierový, letný, zimný, vodný šport. Preto treba si správne voliť pomôcky, oblečenie z kvalitných materiálov od certifikovaných výrobcov.

 

Nájdi najlepšie obchody so športovými potrebami

Výrobcovia športového oblečenia, doplnkov na Slovensku:

RUTEX TRADE s.r.o. Drietoma vyrába športové oblečenie, termobielizne, bielizne z nehorľavej látky, voľnočasovú módu. Silverman s.r.o. Vrbové - výroba športových dresov a doplnkov - šály, čiapky.

Look sport s.r.o. Bratislaba vyrába športové oblečenie na atlétiku, gymnastiku, plávanie, potlač a predaj tričiek.

Sportcool s.r.o.Poporad vyrába pletené športové oblečenie - svetre, rukavice, kukly, čiapky, čelenky.

Top Bike s.r.o. Gemerská Poloma výroba športového oblečenia,

Atex Sportswear SK s.r.o. Poprad výroba a predaj športového oblečenia pre cyklistiku, beh na lyžiach, atletiku, motocros, voľný čas. 

Medzi najobľúbenejšie značky patri ADIDAS, Burton, CCM, FILA, Head, Nike, Roxy, Warrior, Alpine Crown, EXIsport, Puma, 

Tieto a iné značkové oblečenia nájdeš vo všetkých väčších nákupných centrách v obchodoch Sportisimo, EXIsport, Intersport, A3  Sport, Alpine Pro, HUDY, Decathlon, a v menších mestách v samostatných špecializovaných športových obchodoch.