Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Merkury Market
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota

Aké ponuky nájdem v/vo Nové Zámky?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Nové Zámky na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Tesco a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 152 aktívnych katalógov v Nové Zámky a 262 obchodoch.

Nové Zámky

Nové Zámky: turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Nové Zámky je okresné mesto v Nitrianskom kraji. Nachádza sa na brehu rieky Nitra, v strede Podunajskej nížiny. Východne od mesta preteká rieka Žitava. Nové Zámky vzdialené od Bratislavy 100 km. Počet obyvateľov okolo 40 000, z toho 64.6% slovákov, 22.3% maďarov a ostatné národnosti v nepatrnom množstve. Doprava: Cestno dopravou sa ľahko dá do dostať do okolitých miest, ako aj do krajského mesta. Želizničnou dopravou priamymi spojmi okrem slovenských miest sa dá dostať do Prahy, Budapešti, Varšavy, Berlína.  Letisko ponúka svoje služby poľnohospodárom, lesníkom, hliadkovacie lety, servis leteckej techniky, a nepravidelné lety. Organizujú tu aj letecké dni.  Školstvo: Okrem základných, stredných škôl, gymnázií vzdelanie zabezpečujú aj štyri vysunuté pracoviská vysokých škôl z Bratislavy, z Trnavy a z Trenčína. Pamiatky: Farský kostol, Socha Svätej trojice, Františkánsky kostol a kláštor, Hrob Antona Bernoláka, Kostol sv. Trojice, Kostol sv. Antona, Kostol Panny Márie, Kaplnka sv. Anny, evanjelický kostol, židovská synagóga. Ďalšie Pamiatky: Ruiny bývalých bášt novozámockej pevnosti, pamätník oslobodenie od tureckej nadvlády, Socha Antona Bernoláka, socha Gergelya Czuczora, židovský cintorín, Šport: Športová hala Milénium - tradične významné športy v meste sú halové športy ako hádzaná, volejbal, sálový futbal, aerobik, kalanetika, tanec, Táto hala slúži aj na usporiadanie koncertov, firemných akcii, tanečných zábav. Je tu aj na poschodí ubytovanie. Relax komplex ponúka priestory na vodné športy, Zimný štadión zas ľadovým športom. V meste je aj moderný tenisový areál. Pravidelné podujatia: oslavy vzniku SR, reprezentačný ples mesta, literárno-kultúrne dni Gergelya Czuczora, majáles, deň detí, letecké dni, jarmok, folklórny festiavel, jesenný ekofestivál a mnoho iných podujatí. 

 

Nové Zámky: Nákupná mapa

Aquario Nové Zámky: Ponúka moderné priestory pre strávenie voľného času zábavou a nákupmi. Vo svojich obchodoch ponúka široký výber tovaru, ako dámske, pánske, detské oblečenie, obuv, športové oblečeni, doplnky, parfémy, optika, knihy, tabak, lektro, lekáreň, drogéria, domáce potreby, hračky, elektronika, nábytok, mobily, bankové služby, kaviareň, reštaurácie.  Stop Shop: Všetko na jednom mieste ako drogéria, nábytok a bytové doplnky, drobnochov, móda, kaviareň, obuv a všeličo iné. Ďalšie možnosti nakupovania v Nových Zámkoch: nákupné centrum Piritov, Tesco, Billa, Kaufland, LIDL, Hypernova, a množstvo menších obchodov rôznym tovarom.