Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie ponuky v Odevy, Obuv a Doplnky kategórii?

Ak hľadáš najlepšie akcie v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od KiK, Pepco, Gate a mnoho ďalších obchodov. Momentálne je na Tiendeo 41 Odevy, Obuv a Doplnky katalógov a 263 obchodov. Prezri si najnovší Pepco katalóg "Doplnky na pláž" platné od od 19/6 do do 10/7 a začni šetriť teraz!

Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

Odevy, Obuv a Doplnky

Nájdi najkvalitnejšie oblečenie s Tiendeom

Nakoľko Slovensko sa nachádza v miernom pásme, striedajú sa ročné obdobia s tým aj teploty. Preto každý by mal mať v šatníku oblečenie do každého počasia. V lete zo savého prírodného materiálu, v zime teplé vlnené oblečenie, doplnky, a k tomu aj vhodnú obuv. Na Slovensku sa nachádza množstvo výrobcov vrchného ošatenia a spodného prádla, ktoré nám ponúkajú nielen vo svojich obchodoch, ale aj v nákupných centrách. Tiež nám ponúkajú aj svetoznáme značkové oblečenia.

 

Nájdi vo svojom okolí obchodné centrá s ponukou oblečenia a obuvi

Obchodné centrá na Slovensku, ktoré vo svojich prevádzkach ponúkajú široký sortiment dámskeho pánskeho, detského oblečenia z kvalitných materiálov od rôznych výrobcov. Tiež ponúkajú aj spodné prádlo, pančuchový tovar, ponožky, zimné oblečenie, ako rukavice, šály, čiapky .Ťiež ponúkajú aj pohodlnú obuv na bežné nosenie, vychádzkový, elegantný, sandále, čižmy, domácu obuv.

Vyššie spomínané výrobky nájdete v týchto nákupných centrách: 

Obchodné Centrum Viktória s.r.o. Obchodné Centrum Galéria, Obchodný Dom Prior, Europa SC, Obchodný dom Kocka, Shopping Park Arkadia, Obchodné centrum CUBICON, Bory Mall, Mirage Shopping Center, ZOC MAX, Femina Family s.r.o. Aupark, Obchodné centrum Idea, Nákupné Centrum Central, Avion Shopping Park, Obchodný Dom Saratov, Nákupné centrun Mólo, DITURIA Shopping Center, Obchoné centrum CASSOVIA, Asia Center, Zeon, spol. s.r.o.