Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Prešov?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Prešov na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Fresh a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 191 aktívnych katalógov v Prešov a 434 obchodoch.

Prešov

presov

Prešov: Turizmus, nákup a všeličo iné

Prešov je krajským mestom Prešovského kraja, tretie najväčšie mesto na Slovensku. Počet obyvateľov okolo 90 000. Leží na východe Slovenska v Košickej kotline, na sútoku riek Torysa a Sečkov. Prešov je sídlom grékokatolickej metropole, je aj sídlom biskupstva evanjelickej cirkvi. Doprava: Prešov je dobre napojené mesto na diaľnicu, a rýchlostné cesty. Mestská hromadná doprava je zabezpečená trolejbusmi a autobusmi. Sieť želzničnej dopravy splní požiadavky cestujúcich v plnej miera. V meste sú štyri železničné stanice. Kúltúra v mesta je zabezpečená divadlami, kinami, múzeami, a pod. - Prešovské Národné Divadlo, Divadlo Portál, Divadlo Erika Németa, Divadlo Jónáša Záborského, Krajské Múzeum,Múzeum rusínskej kultúry SNM, Múzeum židovskej kultúry, Šarišká Galéria, Kino Scala a CINEMAX, a tri knižnice. Pravidelné popdujatia: Prešovská hudobná jar, Zlatý súdok,  Deń Zeme, Nočný beh, jarmok, Dni mesta, Noc kostolov, Prešovská Hudobná jeseň, Módna prehliadka a iné. V Prešove je aj dobre fugujúci športový život v mnohých športových odvetviach. Stavby, pamiatky: Štátna vedecká knižnica, Park kultúry a oddychu, Hvezdáreň a planetárium, fontány, pravoslávne, katolické, grékokatolické a evanjelické kostoly, vodárenská veža, Socha Krista v Rio De Janeiro na Trojici, Kalvária a iné. Vzdelanie: okrem základných a strednýškôl v Prešove je aj päť vysokých skôl. V Prešove sa narodilo a žilo mnoho osobností ovplyvňujúci život nielen mesta, ale aj slovákov.

 

Prešov: Nákupná mapa

EPERIA shoping mall: Vo svojich prevádzkach ponúka široký sortiment módneho oblečena: dámské, pánske, detské, obuv, drogéria, optika,  lekárne, knihy, kino, hračky, športové oblečenie a doplnky, elektro, potraviny, kvety, telekomunikačné služby, reštaurácie, kaviarne, stávková kancelária, papierníctvo, kuhynské potreby, banky, zlatníctvo, hodinky, bižutéria.   OC SOLIVARIA: z ponuky: lekáreň, potraviny, móda, elektro, papierníctvo, drogéria, knihy, doplnky, domácnosť, darčeky, haračky, sluby, občerstveni a iné. OC FÓRUM: päťpodlažná budova má 120 prevádzok má byť odovzdané pred Vianocami 2018 - móda, obuv, potraviny,elektro, domácnosť, hračky, obuv knihy, banky, kaviarne, reštaurácie a mnoho iných služieb a tovaru. ZOC MAX Prešov: Z ponuky: banky, drogéria, domácé potreby parfémy, elektro, mobili, potraviny, hračky, knihy, kozmetika, móda, kvety, obuv, šport, lekárne, banky, optika, stávková kancelária, kaviarne, reštaurácie a iné. V meste sa nachádzajú aj menšie obchodné centrá, služby, salóny krása, informačné kancelárie a mnoho iného.