Tiendeo official website
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Banská Bystrica?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Banská Bystrica na Tiendeo. Pozri si letáky Kaufland, Fresh, Lidl a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 224 aktívnych katalógov v Banská Bystrica a 414 obchodoch.

Banská Bystrica

banska_bystrica

Banská Bystrica: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Banská Bystrica metropola stredného Slovenska, krajským mestom Banskobystrického kraja a okresným mestom. Leží na sútoku riek Hron a Bystrica, na rozmezí Horehronia a Zvolenskej kotliny. Po 70-tich rokoch stavali nové sídliská, ale historické centrum ostalo nedotknuté. Pamiatky sa začali opravovať. Počet obyvateľov 78 000. Doprava: Mestskú hromadnú dopravu zabezpečujú trolejbusy a autobusy. Pímestskú dopravu zabezpečujú autobusy a vlaky. Ban. Bystrica leží na križovatke niekoľko cestných ťahov. Mesto pre cyklistov vybudovalo cyklistické trasy. V meste funguje stanica vrtulníkovej záchranej zdravotnej služby a blízko mesta na Sliači je medzinárodné letisko. Pamiatky: katolické kostoly, evanjelické kostoly, strdoveké centrum mesta, kde sa nachádza hrad je pamiatková rezervácia. Na námestí SNP sa nachádza biskupský palác, hodinová veža, Turzov dom, kaštiele, pamätník SNP, zrekonštruovaná Radnica a iné. Kultúra: V meste pôsobí niekoľko divadiel, múzeá, galérie, ako Stredoslovenské múzeum, pamätník SNP, Stredoslovenká Galéria, Poštové múzeum  a iné.  Vzdelanie: Okrem početných základných a stredných škôl sú v meste tri vysoké školy Akadémia umení, Univerzita Mateja Bela a Zdravotnícka fakulta. Šport v meste je tiež na vysokej úrovni. V Banskej Bystrici na narodilo i žilo veľa známych osobnosti.

 

Banská Bystrica: Nákupná mapa

Nákupné centrum Terminál: vo viac ako 30-ich obchodoch ponúka darčeky, kvety, hračky, elektro, knihy, papierníctvo, doplnky, klenoty, hodiny, drogériu, zdravú výživu, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, stávková kancelária, bankomaty, potraviny, športové potreby, herňa a iné. Novootvorené nákupné centrum POINT sa nachádza priamo v centre mesta, ponúka zákazníkmi obľúbené prevádzky, ako kvety , lekáreň, potraviny, Niké, elektro, oblečenie, bufety, kaviarne, šport a iné. Europa Shoppin Center: Na 37 000 m2-och ponúka svoje služby a produkty ako: dámska, pánska, detská, móda, obuv, športové oblečenie, spodné prádlo, hračky, kvety, zdravie, drogéria, parfémy, hodinky, klenoty, doplnky, knihy, potraviny, delikatesy, domácnosť, elektronika, foto, optika, banky, lekárne a iné. Obchodný dom PRIOR: Tiež ponúka široký sortiment obelčenia, obuvi, galantérie, bytových doplnkov, parfémy, knihy, hračky, kvety, darčeky, elektroniku, domáce potreby a iné. Aj v Banskej Bystrici majú zastúpenie obchodné reťazce ako BILLA, LIDL, TESCO, Kaufland,COOP Jednota