Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Merkury Market
  • Logo Billa
  • Logo OBI

Aké ponuky nájdem v/vo Martin?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Martin na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Tesco a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 215 aktívnych katalógov v Martin a 589 obchodoch.

Martin

martin

Martin: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Martin je okresné mesto na severe Slovenska, historické centrum Turca. Leží na rieke Turiec. Prvá písomná zmienka je z roku 1284. Administratívne pozostáva zo siedmich mestských časti. Obyvateľstvo: Počet obyvateľov 55 000. Kultúra, zaujímavosti: Sakrálne pamiatky - Kostol sv. Martina, evanjeliský kostol, Turčianská Galéria, Matica Slovenská, Národný cintorín, Slovenská Národná Knižnica, Etnografické múzeum, Múzeum slovenskej dediny, Slovenské literárne múzeum, Múzeum Andreja Kmeťa. Turizmus: Okolie mesta je celoročne obľúbeným turistickým cieľom. Známe je aj lyžiarske stredisko, v lete vhodné podmienky na cykloturistiku. Pre milovníkov histórie dostupné historické centrum mesta, viacero stredovekých kultúrnych pamiatok. Školstvo: Vzdelanie v meste zabezpečujú základné, stredné školy, gymnáziá a Jesseniova Lekársak Fakulta. Priemysel: Martin je významným strediskom ťažkého strojárstva. Ide o firmy: Viena International, Volkswagen Slovakia, MAR sk. a pod. Vyznamní zamestnávatelia sú aj zamestnávatelia papierenského priemyslu, obuvníctva, polygráfie, stavebná firma a iné. Doprava: V meste sa nachádzajú dve železničné stanice. Niektoré spoje majú predľženú trasu do Česka. Autobusová stanica je v blízkosti železničnej stanice.  V Tomčanoch, v mestskej časti Martina je športové letisko, najbližšie medzinárodné letisko je v Žiline. Osobnosti mesta: Ján Fischer - fyzik, Janko Jesenský - spisovateľ, prekladateľ, Ján Kalinčiak - spisovateľ, básnik, Svetzár Stračina - hudobný skladatel, zberateľ ľudových piesní a mnoho iných.

 

Martin: Nákupná mapa

Galéria Martin: Pred rokom odovzdané nákupné centrum vo svojich obchodoch ponúka nasledovný sortiment tovaru: móda, módne doplnky, elektro, obuv, galantéria, kozmetika, drogéria, lekáreň, knihy, klenoty, darčeky, tabak, potraviny, banky, domácnosť, papierníctvo, stávková kancelária, kaviareň a iné. OC Tulip Martin: Ponúka darčekové poukážky, kozmetiku, drogériu, parfémy, športové oblečeni,  potreby, potraviny, obuv, spodné prádlo, lekáreň, kaviareň, dámska, pánska, detská móda, kvety, stávková kancelária, knihy, banky, telekomunikačné služby a iné. OC KOCKA Martin: jeho prevádzky: CITY laser Aréna, 101 drogéria, Fortuna, CBA potraviny, NIKE, Lekáreň, AMBIENT kafé, Kresťanské spoločenstvo milosť. OD PRIOR: Ponúka: potraviny, dámsku, pánsku, detskú módu, klenoty, darčeky, knihy, galantériu, obuv, parfémy, drogériu, občerstvenie, stávková kancelária a iné. Sú tu aj známe obchodné reťazce - LIDL, BILLA, TESCO, Kaufland a rôzne obchody, butiky v meste.