Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Merkury Market
  • Logo Billa
  • Logo OBI

Aké ponuky nájdem v/vo Košice?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Košice na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Tesco a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 222 aktívnych katalógov v Košice a 612 obchodoch.

Košice

kosice

Košice: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

 Košice je metropolou východného Slovenska  s vyše 240 000 obyvateľmi, druhé najväčšie mesto na Slovensku. V blízkosti sú maďarská a ukrajinká hranicana, je na  križovatke historických obchodných ciest. Mesto sa rozprestiera na oboch brehoch rieky Hornád. Mesto má pestrú národnostnú skladbu.  Doprava: Mesto má dobrú dopravnú infrašruktúru. Hromadnú dopravu  zabezbečuje autobusová a železničná doprava. Mestskú hromadnú dopravu zabezpečujú električky, trolejbusy a autobusy. Cez rieku Hornád vedie niekoľko mostov pre cestnú, vlakovú a pešiu dopravu. Letisko je využívané na medzinárodné a chartové lety. Kultúra: V roku 2013 sa Košice stali Európskym hlavným mestom kultúry. Od roku 2016 nesú titul Európske mesto športu, od toho istého roku sa tu koná prestížny medzinárodný filmový festival Art Film Fest. Prostredníctvom podpory rozvoja kreatívneho priemyslu a informačných technológií sa Košice zaradili do Siete kreatívnych miest UNESCO v roku 2017, kedy im bol priznaný štatút UNESCO Creative City of Media Arts. Kultúrne inštitúcie: divadlá , kiná, Štátna filharmónia, folklórne zoskupenia. V meste sú pravidelné kúltúrne a iné podujatia. Odrazom bohatej histórie mesta je jeho centrum s početnými pamiatkami  Múzeá: V Košiciach, v meste s bohatou históriou, bol už v roku 1872 založený Hornouhorský muzeálny spolok, predchodca dnešného Východoslovenského múzea. Ďalej Slovenské technické muzeum, Archeologické múzeum, Múzeum voskových figurín, Východoslovenská Galéria atď. Pamiatky: Najdôležitejšia stavba historického centra je Dóm sv, Alžbety, najväčím kostolom na Slovensku. Dóm má samostatnú zvonicu - Urbanova veža. Historická ulica je lemovaná meštiackymi domami, histirickými budovami, spievajúca fontána, zvonkohra. Parky: Mestský park, Botanická Záhrada, ZOO, Šport: V meste je čulý športový život, zastúpením skoro všetkých športov.

 

Košice: Nákupná mapa

Aupark Košice: Z ponuky: dámske, pánske, detské oblečenie, drogéria, obuv, kožená galantéria, parfémy, klenoty, hodiny, bižutéria, elektro, mobily, domáce potreby, bytový textil, knihy, tabak, lekárne, cestovné kancelárie, banky, reštaurácie, salón krásy, darčeky, haračky. Avion Košice: ponúka módu, módne doplnky, elektro, potraviny, mobily, nabíjacia stanica pre elektromotory, detský  kútik, reštaurácie, kaviarne, darčeky, drogéria a všeličo iné. Stanica Košice: malé nakupné centrum ponúka: potraviny, lekáreň, klenoty, bižutéria, cestovná kancelária, drogéria, kaderníctvo, mobily, kaviareň, predajňa textilu, stávková kancelária, kvety a iné. Nákupné centrum Citadela: Plánujú otvoriť v septembri 2019. Na 1. podlaží majú ponúkať potraviny, lekáreň, kvety, pošta. Ostatné priestory sú ešte voľné. OC GALÉRIA: Zo sortimentu: dámska, pánska, detská móda, klenoty, hodinky, bižutéria, potraviny, kaviarne, reštaurácie, detský kútik , obuv, hračky a všeličo iné.