Tiendeo official website
  • Logo Pompo
  • Logo Predeti
  • Logo Tezenis
  • Logo Calzedonia
  • Logo Raiffeisen Bank
  • Logo Intimissimi

Aké ponuky nájdem v/vo Bratislava?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Bratislava na Tiendeo. Pozri si letáky Pompo, Predeti, Tezenis a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 269 aktívnych katalógov v Bratislava a 1461 obchodoch.

Bratislava

bratislava

Bratislava: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Bratislava hlavné mesto Slovenska, počtom obyvateľov 430 000 je najväčším mestom a sídlom Bratislavského kraja. Rozprestiera sa na oboch brehoh Dunaja, na úpätí pohoria Malé Karpaty.  Nachádza sa tu niekoľko umelých a prírodných vôd, väčšina z nich slúži ako prírodné kúpaliská. Je sídlom viacerých medzinárodných inštitúcií. Mesto je bohaté na pamiatky, z ktorých sa mnohé nachádzajú v Starom Meste. Dominantou je štvorvežový Bratislavský hrad vedľa ktorého je budova Národnej Rady a Dóm sv. Martina. Najvýraznejšou modernou stavbou ja most SNP. Etnické zloženie mesta prešlo výraznými zmenami. Je sídlom dvoch katolických biskupstiev a biskupstva evanjelickej cirkvi. Ako hlavné mesto je sídlom prezidenta, Najvyššieho súdu Slovenskej republiky, Národnej Banky Slovenska, a viacerých veľlvyslanstiev. Jednou najdôležitejšou firmou je Volkswagen. Otvorili tu svoje prevádzky medzinárodné korporácie ako AT&T, DELL, Hewlett-Packard, Lenovo, SAP, IBM. Medzi významné podniky patria: Doprastav, ESET, HENKEL Slovakia, Kraft Foods Slovakia, Slovenská Sporitelňa, Slovnaft, Tatra Banka a iné. V meste sa nachádza viac bussines centier. Doprava ja zabezpečená rozsiahlou infraštruktúrou, či železničná, či cestná doprava vďaka hustej sieti je dobre fungujúca. Mestskú dopravu zabezpečujú električky, trolejbusy a autobusy. Medzinárodné a chartové lety zabezpečuje Letisko M. R. Štefanika. Bratislava je kultúrne centrum Slovenska, nachádza sa tu množstvo múzeí, galérií, divadiel, vzdelávacích inštitúcií, historických pamiatok. Mesto je známe pulzujúcim nočným životom, množstvom barov a nočných klubov. Mesto sa pýši množstvom kostolov, kultúrnych pamiatok, pomníkov, sôch. V Bratislave sa nachádza niekolko parkov, ZOO, botanická záhrada. Vďaka postaveniu mesta sz tu nachádza každý šport na vysokej úrovni.


Bratislava: Nákupná mapa

Vďaka veľkosti mesta Bratislava má množstvo nákupných centier, niekoľko z nich: Apollo Business Center, Apollo Business Center ll, Aupark, Bory mall, Avion Shopping Park, Cubicon, OC Danubia, OC Galéria, Galéria Eurovea, Polus City Center, Shoping Palace, Vienna Gate,  Nákupné centrum Centrál, OC Retro, OD Saratov, IRE HRON property Holding,  Asia Center.

 

Obchodné centrum Cubicon: stravovanie, oddych, šport, služby. Apollo Business center: Advokátske služby, bankové pobočky, reštauračné zariadenia, lekárne , dámska, pánska móda, obuv, klenoty, drogéria, potraviny a iné. Avion Shoping Park: dámska, pánska, detská móda, obuv, kožená galantéria, hračky, knihy, delikatesy, lekárne, parfémy, bankové služby, cestovná kancelária, kvety, kaviarne, kino, reštauračné služby a iné. OC Galéria:vo svojich obchodoch ponúka odevy rôznych značiek, obuv, hračky, detský kútik, knihy, kvety, darčeky, tabak, elektro, finančné služby, zlatníctvo, elektronika a iné. Polus City Center: Bankové a finančné služby, kozmetika, drogéria, parfémy, knihy, oblečenie, obuv, elektronika, bufet, kaviareň, potraviny, delikatesy, tabak a mnoho iného tovaru.