Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie ponuky v Supermarkety kategórii?

Ak hľadáš najlepšie akcie v kategórii Supermarkety, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Kaufland, Fresh, Lidl a mnoho ďalších obchodov. Momentálne je na Tiendeo 49 Supermarkety katalógov a 253 obchodov. Prezri si najnovší Lidl katalóg "Lupilu" platné od od 21/9 do do 15/5 a začni šetriť teraz!

Supermarkety katalógy

  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo COOP Jednota
  • Logo CBA
  • Logo Tesco

Supermarkety

Nájdi nalepšie hypermarkety, supermarkety s pomocou Tiendeo

Hypermarket je samoobslužná a veľkokapacitná maloobchodná predajňa so širokou ponukou potravinového a nepotravinového tovaru. Kvôli svojej značnej rozlohe sú väčšinou umiestńované na okraji mesta, kde sú dobre dostupné autom. Najdlhšie existujúci zahraničný potravinový reťazec na Slovensku je BILLA. Postupne pribúdali ďalšie aj väčšie nákupné centrá.

 

Najlepšie hypermarkety, supermarkety, nákupné centrá na Slovensku

Všeobecné a potravinárske obchodné reťazce pôsobiace na Slovensku: COOP Jednota, Fresch, Milk Agro, CBA, Tesco, Billa, Lidl, Terno, Kaufland, Delia, Metro.

Drogérie: Teta Drogérie, DM Drogérie, 101 Drogérie 

Hobby markety: Merkury-Market, Mountfield, OBI, Hornbach

Reťazce s nábytkom a bytovými doplnkami: JYSK, Decodom, Bleck Red White, Drevona, Möbelisk, Asko Nábytok, kika nábytok,  Sconto, M-Variant, ZENO, IKEA

Reťazce so spotrebnou elektronikou: OKAY, Planeo, NAY, Datart

Športové reťazce: Sportisimo, EXIsport, Intersport, A3 Sport, Alpine Pro, Decathlon, A Pro Sport, HUDY , 4F. 

Hračkárstva: Dráčik, Alltoys, Pompo

Lekárne: Dr. Max, BENU. Schneider

Najväčšie nákupné centrá na Slovensku: Avion Shopping Park, Aupark, Eurovea Galleria, Bory Mall, Europa Shoping Center, Polus City Center, Shoppin Palace, Central, City Arena, Cassovia, Fórum atď.