Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Zásady ochrany osobných údajov

Hračky

Hračky a Voľný Čas

Nájdi najlpšie hračky s pomocou Tiendeo

Z hľadiska rozvoja dieťaťa sú najlepšie hračky tvárne, stačí piesok, plastelína, papier a modernejšie tvarovacie hmoty. Potom nasledujú kocky, stavebnice, figúrky zvierat, elektronické hračky, spoločenské hry, ale vždy musíme brať do úvahy vek, pohlavie a schopnosti dieťaťa. Pomocou hračiek nielen sa zabaví, ale mnoho vecí sa hravo naučí Tvoje dieťa. 

 

Najlepšie obchody, ktoré ponúkajú kvaitné hračky

E-shop Oroginálne hračky ponúka široký sortiment kvalitných hračiek: Pre chlapcov modely aut, drevené autá, drevené lode, lietadlá, vojenské hračky. Pre dievčatá kuchynky, bábiky, domčeky, kabelky, kočíky a iné. Ďalej ponúkajú hračky na vývoj kreativity, motoriky, figúrky, hlavolamy, stavebnice, puzzle, kocky, hudobné hračky, plyšové hračky, ťahacie hračky, hračky do záhrady - hojdačka, pieskovisko a ešte oveľa viac.

BRENDON e-shop tiež ponúka množstvo hračiek pre všetky vekové skupiny, spločenské, interierové, exterierové harčky, ktoré pomáhajú pri vývoji dieťaťa.

HRAVOsDREVOM. sk - e-shop ponúka bezpečné drevené hračky od renomovaných výrobcov. Sú to pohyblivé, didaktické, detské bojové, motorické hračky, drevené puzzle a iné. 

Raj hračiek.sk e-shop tiež ponúka svoje hračky vo všetkych kategóriach od batoliat az po tinedžerov.

V nákupných centrách ponúkajú tieto obchody hračky a spločenké hry: Dráčik, Alltoys, POMPO

    Nasleduj Tiendeo

    Stiahni Tiendeo aplikáciu

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Právne upozornenie