Najdi ponuky Reštaurácia - Tvoje mesto

Reštaurácia

Nájdite všetky najnovšie ponuky reštaurácií na Tiendeo

Slovenská kuchyňa je zmesou chutí stredoeuropského charakteru - v prípade, že chceš slovenské halušky, maďarský guľáš, český knedlík, alebo poľské pirohy najdeš tu všetko načo máš chuť .

Hlavné mesto Bratislava a ostatné väčšie mestá ako Košice, Žilina atď. poskytujú omnoho širšiu ponuku jedál a to z celého sveta, ako napr. francuská, španielska, talianska, thajska, japonska, atď.

 

Užite si najlepšie reštaurácie v hlavnom meste Slovensku

Vynimočné chute v prijatelnej cene ti vie ponuknuť nespočetné množstvo reštaurací. Najznámejšie sa nachadzajú v starom centre Bratislave. Medzi špičkové reštaurácie môžme zaradiť Albrecht, Houdini, Benihana. Ak máš skôr chuť na miestnu kuchyňu tak určite nezadudni zavítať do Dolnozemskej krčmy, Hradnej Hviezdy, či Bratislavského meštianského pivobaru. Pre tych menej náročných ponúka mesto reštaurácie ako Grand Cru Wine Galery, Be About, Mecheche alebo Moree.

V hlavnom meste vzniká neustále nespočetné množstvo nových trendových reštaurácií, ale miesnta gastronómia nikdy nesklame návštevníka, ktorý sem zavíta.

Reštaurácia

Služba TIENDEO používa súbory cookies pre svoje služby, personalizované reklamy a analýzu sieťovej prevádzky. Úroveň súkromia si môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach.