Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie ponuky v Drogéria a Kozmetika kategórii?

Ak hľadáš najlepšie akcie v kategórii Drogéria a Kozmetika, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od TETA Drogerie, Dr Max, Dm Drogerie a mnoho ďalších obchodov. Momentálne je na Tiendeo 18 Drogéria a Kozmetika katalógov a 260 obchodov. Prezri si najnovší Avon katalóg "Avon 2/2024" platné od od 12/2 do do 29/2 a začni šetriť teraz!

Drogéria a Kozmetika katalógy

  • Logo TETA Drogerie
  • Logo Dr Max
  • Logo Dm Drogerie
  • Logo 101 Drogerie
  • Logo Benu Lekáreň
  • Logo Oriflame

Drogéria a Kozmetika

Nájdi najlepšie drogérie a kozmetiku pomocou Tiendeo

V každodennom živote sú nepostrádateľné výrobky drogistického sortimentu, či na prírodnej báze alebo na chemickej báze. Potrebujeme ich na udržanie čistoty domáceho prostredia, ako na upratovanie bytu, napr. čistenie okien, umývanie podlahy, pranie bielizne, dezinfekcia hygienických miestnosti, umývanie riadu a na telesnú hygienu, kozmetické výrobky, ktoré z hľadiska ich funkcie sú pľeťové, telové, vlasové, dekoratívne, dentálne, špecialne a detské  kozmetické výrobky. 

 

Nájdi najlepšie drogérie a kozmetické výrobky

Najznámejšie drogérie na Slovensku sú Teta Drogéria, DM - Drogéria, 101 Drogéria, ktoré nájdete vo všetkých nákupných centrách a ako samostatné obchody v menších mestách.

Aj potrvinové obchodné reťazce Billa, Tesco, COOP Jednota, Kaufland, Lidl majú vo svojej ponuke drogistický a kozmetický tovar.

Ponúkajú všetky druhy drogistického a kozmetického tovaru: Pracie prostriedky, aviváže rôznych značiek, prostriedky na čistenie, umývanie riadu, na ošetrenie nábytku, umývanie a ošetrenie podlahovej krytiny, osviežovače vzduchu, prípravky na hubenie hmyzu v domácnosti a kozmetické výrobky napr. mydlá, sprchové gély, šampóny, farba na vlasy, parfémy, toaletné vody, antiperspiranty, krémy pleťové, telové mlieko, pre pánov holiace potreby.

Najväčšia online drogéria je Ageo, Bugy, Temperance, v ktorých nám ponúkajú širokú škálu výrobkov podľa typu pokožky, veku pohlavia tiež aj parfémy rôznych značiek.