Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Poprad?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Poprad na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Fresh a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 181 aktívnych katalógov v Poprad a 431 obchodoch.

Poprad

propad

Poprad: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Poprad je  okresné mesto na severe Slovenska v Prešovskom kraji. Je najväčším mestm Spiša. Vďaka svojej polohe dostal prívlastok vstupná brána do Vysokých Tatier. Leží v Tatranskej kotline na rieke Poprad. Je obklopené poľnohospodárskymi pozemkami , ktoré prechádzajú do súvislých lesných komplexov. Na území mesta boli vybudované tri sídliská. Po skončení vojny nastal rozvoj mesta. Rozbehla mohutná priemyselná výroba - vagóny, elektrické spotrebiče, napredovala potravinárska výroba. Počet obyvateľov prudko rástol, dnes má vyše 51 000 z toho 94.14% slovenskej národnosti a silnej rómskej menšiny. Kultúra, zaujímavosti, pamiatky: V meste sa napriek jeho velkosti nenachádza profesionálne divadlo. Hosťujúce divadlá vystupujú v Dome Kultúry. V centre mesta je kino Tatran, kino Máj a multikino CINEMAX, v centre mesta sa nachádza Podtatranské múzeum. Výstavné priestory má aj Tatranská Galéria. Podtatranská Knižnica ponúka výber z 130 000 titulov rôzneho žánru. V Poprade sídli niekoľko vydávateľstiev. Medzi pravidelné podujatia patrí Medzinárodný festivál horských filmov, vianočný jarmok, Popradská jar, Popradské leto, Popradská jeseň, Popradská zima. V Poprade pôsobí folklórny súbor, detské folklórne súbory, ľudová kapela. Pamiatky: Najvýznamnejšou pamiatkovou zónou je centrum, kde sa nachádza kostol sv. Juraja, sv. Egídia, pomník na pamiatku Červenej Armády, pamätník Nespravodlivo mučených, Pamätník SNP a iné. Šport: V meste je čulý športový život - hokej, futbal, plávanie, basketbal, cyklistika, korčulovanie, lyžovanie. Doprava: Poprad je dynamické mesto dobrou infraštruktúrou. Mestská hromadná doprava je zabezpečená autobusmi. Mesto leží pri hlavnej komunkácii spájajúcej východ a západ. Je aj dôležitým železničným uzlom. Letisko Poprad - Tatry má pravidelné aj chartové linky. Firmy: Najväčšími firmami v meste sú: Tatravagónka, Baliarne Obchodu Poprad, Vodárenská spoločnost, Taramat, Schüle Slovakia, Wirpool, Perkins, Tatrakon a iné.

 

Poprad: Nákupná mapa

Porad v minulých rokoch vybudovalo štyri nákupné centá: ZOC Max Poprad, Forum Poprad, Prior Poprad, Stop Shop Poprad. Forum Poprad: Ponuka z tovaru obchodov: drogéria, elektronika, bižutéria, cukráreň, móda, klenoty, nábytok, doplnky, potraviny, šport, obuv, zábava. Max Poprad: Sortiment tovaru: drogéria, parfuméria, lekáreň, hračky, darčeky, knihy, elektro, telefóny, móda, nábytok, obuv, šport,kaviareň, reštaurácia, zábava, služby a iné. Stop Shop Poprad: Z ponuky: dámske, pánske, detské oblečenie, obuv, klenoty, bižutéria, hračky, drogéria, potraviny, drogéria, knihy, športové potreby, domácnosť, elektronika a rôzne služby. OD PRIOR Poprad: Obchody v OD Prior: Dámsky, pánsky texil, papierníctvo, obuv, potraviny, textilná galantéria, drogéria, nábytok, banka, svadobný salón, elektro, bistro, kvety, výroba a predaj kúčov a iné.