Tiendeo official website
  • Logo Pompo
  • Logo Predeti
  • Logo Calzedonia
  • Logo Raiffeisen Bank
  • Logo Intimissimi
  • Logo Slovenská Sporiteľňa

Aké ponuky nájdem v/vo Zvolen?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Zvolen na Tiendeo. Pozri si letáky Pompo, Predeti, Calzedonia a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 216 aktívnych katalógov v Zvolen a 535 obchodoch.

Zvolen

zloven

Zvolen:Turizmus, nakupovanie a všeličo iné:

Zvolen je okresné mesto na Slovensku v Banskobystrickom kraji. Je to jedno najtaršie mesto. Administratívne a spoločenské centrum regiónu, centrum vzdelávania a vedy s komplexnou sieťou škôl a širokou sieťou vedecko-výskumných pracovísk. Leží na sútoku riek Hron a Slatina. Je obklopené sopečnými horami. Zvolem je významným cestným aj želzničným dopravným uzlom na Slovensku. Počet obyvateľov okolo 42 000, z toho 95.87% slovákov, ostatné národnosti v zanedbateľnom počte. Kultúra, pamiatky, zaujímavosti: Sakrálne pamiatky - Rískokatolický kostol sv. Alžbety, kaplnka Božieho Tela, Kaplnka sedembolestnej Panny Márie, evanjelický kostol sv. Trojice, Zvolenský hrad, Pustý hrad, Drevárske a Lesnícke Múzeum, Divadlo J.G.Tajovského. Podujatia: Medzinárodný divadelný festivál, Zámocké Hry Zvolenské. Šport: hokej, volejbal, futbal, tenis, plutvové plávanie, kanonistika, biatlon, zjazdové lyžovanie, horolezectvo, jachting, basketbal, florbal, thajský box. Osobnosti mesta: Balassi Bálint - básnik, Ján Tomka-Sásky - historik, geograf, Jozef Kozáček - kňaz, národný buditeľ, Mikuláš Štefan Ferienčik - dramatik, básnik, publicista, Ivan Vesel - právnik, protifašistický bojovník a iní. Doprava:Zvolen je dôležitým železničným dopravným uzlom Bízko železničnej stanice je aj autobusová zastávka pre medzimestské aj mestské autobusové spoje. Leteckú dopravu zabezpečuje letisko na Sliači, ktoré je blízko Zvolena.

 

Zvolen: Nákupná mapa

Zvolenská Európa: Ponúka svoje služby a tovar v 60 obchodoch, v piatich reštauráciách a dve kinosály s 600 parkovacími miestami. Sortiment tovaru: Móda, galantéria, šport, obuv, kozmetika, zdravie, šperky, hodiny, potraviny, delikatesy, elektro, knihy, hračky, papierníctvo, rýchle občerstvenie, kaviarne, reštaurácie, banky, kaderníctvo, kvetinárstvo, mobily a iné. Europa Shoping Center Zvolen: Ponúka módne oblečenie, obuv, kožená galantéria, reštaurácie, kaviarne, klenoty, lekáreň, darčeky, kino, herňa, mobily a iné. OC KOCKA Zvolen: Vo vojich prevádzkach ponúka drogériu, cukrárenské výrobky, kvety, lekáreň, salón krásy, potraviny, piváreň, pošta, stávková kancelária a iné. Stop shop: Zo širokej ponuky OC: dámska, pánska móda, hračky, obuv, kabelky, knihy, kvety, potraviny, drogéria, služby, kaviarne, bufety, klenoty a iné. Ďalšie možnosti na nákup: OD PRIOR, Tesco, Billa, Lidl, Hypernova a veľa iných obchodov širokým sortimentom tovaru.