Tiendeo official website
  • Logo Predeti
  • Logo Raiffeisen Bank
  • Logo Slovenská Sporiteľňa
  • Logo Unicredit Bank
  • Logo VÚB Banka
  • Logo mBank

Aké ponuky nájdem v/vo Nitra?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Nitra na Tiendeo. Pozri si letáky Predeti, Raiffeisen Bank, Slovenská Sporiteľňa a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 231 aktívnych katalógov v Nitra a 507 obchodoch.

Nitra

nitra

Nitra: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné:

Nitra je okresné mesto a krajské mesto Nitrianskeho kraja na západnom Slovensku. Najstaršie mesto na Slovensku. Mestom preteká rovnomenná rieka Nitra. Počet obyvateľov 77 000. Dominantou mesta je nitriansky hrad. Kultúra: V Nitre sídlia dve divadlá, dve kiná, Diécezne Múzeum Nitra, Misijné Múzeum, Ponitrianske Múzeum, Slovenské Poľnohospodárske Múzeum. V meste je päť knižníc, štyri galéria, evanjelické, grékokatolické a rímskokatolické kostoly. Pravidelné podujatia: Klokočinský jarmok, Divadelná Nitra, univerzitné dni, kultúrne leto, Cyrilo -Metodské slávnosti, Noc Múzeí a Galérií, Bažant kinematograf, hudobná jar, hudobná  jeseň a iné. V meste fungujú regionálne TV stanice a rádiá. Šport: Vo viacerých športových kluboch funguje čulý športový život - futbal, hokej, basketbal, americký futbal, tenis, golf. Hospodárstvo: Dôležité firmy: OIL Slovakia, Plastika, Tukový priemysel, DYNAMIK, Víno Nitra, ELEKTROMAT Nitra, Visteon, BALZAC, M - Trade Slovakia a iné. Doprava: Mestom prechádzajú cesty európskeho významu. Aj železničná doprava je dôležitým dopravným uzlom. Mestská hromadná doprava je na vysokej úrovni, zabezpečená autobusmi. V mestsej časti Janikovce sa nachádza letisku regionálnym významom, kde sídli aeroklub. Školstvo: V meste je množstvo, základných, stredných skôl a tri vysoké školy. Osobnosti: Pribina- nitrianky knieža, Svätý Svorad - patrón Nitry a ďalší akademickí vedci, herci, športovci, politici.

 

Nitra: Nákupná mapa

Galéria Tesco:  Vo viac ako 50 obchodoch ponúka: drogéria, kozmetika, kvety, stávkové kancelárie, lekáreň, potraviny, kozmetika, pekáreň, krajčírstvo, kaderníctvo, banky, cestovné kancelárie, hračky, telekomunikácie, elektronika, móda, módne doplnky, klenoty,  hodinky, šport, optika, delikatesy, tabak, knihy, papierníctvo, obuv, domácnosť, reštaurácie, kaviarne. Obchodné centrum MAX: darčeky, reštaurácie, športové potreby, papierníctvo, hračky, kino, zdravie, potraviny a všeličo iné. Centro Nitra: ponúka  športové oblečenie, potreby, delikatesy, drobnochov, elektronika, potraviny, drogéria, kvetinárstvo, oblečenie, hračky, elektronika, knihy, lekáreň, reštaurácie, kaviarne a iné. Galéria MLYNY: ponúka: móda, obuv, kožená galantéria, kvety, hračky, elektronika, zdravie, krása, voľný čas, zdravie, kaviarne, domácnosť a iné.  Family Center Nitra: Vo svojich obchodných jednotkách ponúka: obuv, drogéria, elektronika, kabelky, dámska, pánska, detská móda zábava a iné. Aj v Nitre sú známe obchodné reťazce, ako BILLA, LIDL, Kaufland, Tesco, Terno a po meste mnoho iných obchodov a služieb.