Tiendeo official website
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Trenčín?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Trenčín na Tiendeo. Pozri si letáky Kaufland, Fresh, Lidl a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 208 aktívnych katalógov v Trenčín a 449 obchodoch.

Trenčín

trencin

Trenčín: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Trenčín je jedno z najstarších miest na Slovenku. Je krajským aj okresným mestom. Nachádza sa na západe Slovenska, je geografickým centrom Považia. Mestom preteká rieka Váh. Vďaka strategicky výhodnej polohe miesta tu bol vybudovaný Trenčiansky hrad. Aj v súčasnosti je významným centrom obchodu. Dlhoročnú tradíciu majú aj výstavy, veltrhy a je známe ako mesto módy. V sedemdesiatych rokoch boli vybudované veľké sídliská, Po roku 1989  sa ožilo historické jadro mesta. Prevažná časť historických pamiatok bola zrekonštruovaná. Mesto dnes patrí k navýznamnejším mestám Slovenska bohatým kultúrnym a spoločenským životom. Má štyri hlavné mestské časti.  Počet obyvateľov je okolo 55 000. Pamiatky: Trenčiansky hrad, ktorý stojí na vyvýšenej skale, kostoly, pôvodná mestská brána, Morový stľp, Židovská synagóga, Katov dom a iné. Námestia: Mierove námestie, Štúrove námestie, námestie sv, Anny, SNP, Námestie sv. Rodiny a iné. Divadlá: Mestské Divadlo, Hudobné Divadlo, Divadlo Normálka, Virtuálne Divadlo. Pravidelné podujatia: Pohoda Festival, Jazz pod hradom, divadelný festival, Trenčín mesto módy, Medzinárodná výstava obrannej techniky, Zlatá Fatima, Beauty Slovakia, Výstava koní a iné. Parky: Lesopark Brezina, Chránený areál Park Záblatie, Park pod Juhom, park M. R. Štefanika. Mesto je napojenéné aj na železničnú aj na cestnú dopravu. Na juhozápade mesta je letisko, ktoré slúži na vojenské, prípadne na civilné účely.  Je tu podnik Letecké opravovne, kde opravujú lietadlá, vrtulníky pre celý svet. Na Váhu je menšie prístavisko pre výletné, športové, záchranárske lode.

 

Trenčín: Nákupná mapa

OC Laugaricio: ponúka: kabelky, kožená galantéria, obuv, klenoty, zdravie, krása, elektronika, šport, hračky, knihy, domácnosť, potraviny, zábava, reštaurácie, drogéria. Obchodné centrum MAX Trenčín: Ponúka darčekové predmety, oblečenie, pečivo, haračky, spodné prádlo, ponožky, kino a iné. Ďalšie väčšie nákupné centrá v Trenčíne: PLANEO elektro, OBI - obchod pre remeselníkov-dom, záhrada , byt, náradie, PRIOR: Dámska, pánska, detská móda, obuv, hračky, parfémy, darčeky, papier, knihy, stávková kancelária, občerstvenie, galantéria, spodné prádlo, bytový textil, elektro, doplnky a iné. Kaufland - potraviny, sklo, porcelán, papier, hračky,textil,  TESCO, BILLA, LIDL, Hypernova: hlavný sortiment je potraviny.