Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie ponuky v Dom a Záhrada kategórii?

Ak hľadáš najlepšie akcie v kategórii Dom a Záhrada, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Merkury Market, OBI, JYSK a mnoho ďalších obchodov. Momentálne je na Tiendeo 45 Dom a Záhrada katalógov a 126 obchodov. Prezri si najnovší Lyreco katalóg "Doprajte si chutný čaj každý deň" platné od od 29/3 do do 30/6 a začni šetriť teraz!

Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Dom a Záhrada

Nájdi najlepšie  bytové doplnky, nábytok pomocou Tiendeo

V posledných desaťročiach bytová kultúra prešla obrovskými zmenami podľa nároku užívateľov bytu. Vďaka rozvinutej kultúre bývania a nových trendov na trhu si môžeme zariadiť svoj domov vyhovujúcim všetkým kritériám užívateľa, či sa jedná o pohodlie, praktičnosť. Výrobcovia nábytku, bytových doplnkov ponúkajú široký sortiment výrobkov na skrášlovanie interiéru a exterieru nášho domova.

 

Najlepší výrobcovia a predajcovia nábytku a bytových doplnkov na Slovensku

Najlepší výrobcovia nábytku: DREVONA, Kondela, Tempo Kondela, AMI nábytok, CULTI, SCANDI, MEBLINE, KIKA, Atrium, Design Projekt, EKOLTECH, DREWMAX, Eden, EURASIA, Home collection, MARIMEX, Optima, Tempo, WOODY a mnoho iných väčších aj menších výrobcov, ktorí ponúkajú svoj tovar nielen vo svojich špecializovaných obchodoch, ale vo všetkých väčších nákupných centrách a v e-shopoch.

Obchodné reťazce s nábytkom a bytovými doplnkami: JYSK, Decodom, Bleck Red White, Drevona, Möbelix, Asko nábytok, kika nábytok, Sconto, M-Variant, ZENO, IKEA. Vo svojich predajňiach ponúkajú široký sortiment nábytku do celého bytu, vrátane kúpeľńu, kuchyňu, detskú izbu, predizbu. Okrem nábytku v ponuke majú aj doplnky, ako rôzne poličky, dekorácie,  svietidlá, bytový textil, záclony atď. Do exterieru ponúkajú záhradný nábytok z dreva, z ratanu :  stoly, stoličky, lavičky, lehátka, hojdačky, úložné boxy, slnečníky, tienidlá.

V e-shopoch majú rozšírenú ponuku pre exteriér, kde sú aj bazény v rôznych veľkostiach aj príslušenstvom, potreby na grilovanie, vonkajšie dekorácie, záhradné domčeky, náradie pre záháhradkárov, domácich majstrov, balkónové zásteny, terasové ohrievače.