Tiendeo official website
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Michalovce?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Michalovce na Tiendeo. Pozri si letáky Kaufland, Fresh, Lidl a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 125 aktívnych katalógov v Michalovce a 449 obchodoch.

Michalovce

michalovce

Michalovce: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Michalovce je okresné mesto na Slovensku v Košickom kraji.Toto hospodárské a kultúrno-spločenské centrum okresu i Zemplína sa nachádza v severnej časti východoslovenskej nížiny a brehoch rieky Laborec, 30 km od ukrajinského mesta Užhorod. Počet obyvateľov 35 000, z toho 94.57% slovákov, ostatné menšiny sú rómovia, česi, ukrajinci, maďari, rusíni. Náboženské zloženie: katolici, grékokatolici, pravoslávi, evanjelici. Kultúra: V meste sa budova stáleho divadla nenachádza, ale mesto navštevujú divadelné súbory, ktoré vystúpenia uskutočnia v Mestskom kultúrnom stredisku. Múzeá: Zbierky a expozície múzea sú umiestnené v priestoroch barokovo-klasicistického kaštiela. Pamiatky: grékokatolické kostoly, katolický kostol, kaštiel rodu Sztáray, pomníky, cintoríny, historické budovy. Parky: Mestský park, Park študentov, Park Kerta. V mestee sa nachádza najstaršie gymnázium. Šport: MFK Zemplín Michalovce - futbalový tím, IUVENTA - ženský hádzanársky klub, ŠK Zemplín Judo, HK Dukla - hokejový tím, basketbalová liga, volejbalová ligy, tenisová liga, šachový klub. Významným prírodným zaujimavostiam blízko mesta patria Viholtaské hory, kde sú vyznačené turistické chodníky cielom k jazeru Morské oko. Je to najvyšší vrch v okolí. Osobnosti mesta: Gorazd Zvoncký-básnik, prekladateľ, kňaz, Pavol Horov-básnik, Ander z Košíc-komik, rozprávač, a iní.

 

Michalovce: Nákupná mapa

Obchodné centrum Zemplín - ide o prvé najväčie obchodné centrum na Zemplíne. Ponúka módu pre mladých, elegantnú módu v prvádzkach NEW YORKER, Takko, Fasion Gate, Mustang, Adam Šarm , Vanessa. V predajni Deichman a BEREVI ponúkajú širokú škálu obuvi aj na denne nosenie, aj spločenské či športové. V zlatníctve FRANK ponúkajú zlaté, striborné šperky, KARA ponúka kožuchy, kožušiny -umelé aj prírodné. Ďalšie obchody ponúkajú drogériu, kozmetiku, kvalitné ponožky, spodné prádlo, knihy, časopisy, kvety, darčeky, športové potreby, kaviarne, čajovňa, reštauračné služby, hračky banky, salón krásy a iné. Opodium Michalovce: ponúka potraviny, oblečenie, drobnochov, doplnky, domácnosť, drogéria a iné. Zemplín Shoping center: Z ponuky: dámske, pánske, detské módne oblečeni, obuv, kabelky, tašky, kožené vyrobky, hračky, parfémy, kozmetika, knihy, tabak, potraviny, bižutéria, kvety, darčeky, domáce potreby, banky, salón krásy, kaviarne, reštaurácie a iné. Obchodné centrum VIVA ponúka potraviny, nápoje, drogériu, tabakové výrobky