Tiendeo official website
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Merkury Market
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota

Aké ponuky nájdem v/vo Levice?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Levice na Tiendeo. Pozri si letáky Lidl, Kaufland, Tesco a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 146 aktívnych katalógov v Levice a 268 obchodoch.

Levice

levice

Levice: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Levice je mesto v Nitrianskom kraji, sídlom okresu Levice. Mesto leží na riečke Podlužianka v severovýchodnej časti Podunajskej pahorkatiny. Mestom preteká rieka Podlužianka a kanál Perec. Pri meste sa nachádzajú rybníky. Počet obyvateľov okolo 35 000, z toho 84.8 perceta slovákov, 12.2 percent maďarov a ostatné iné menšiny. Z hľadiska vierovyznania, najviac rímskokatolikov, evanjelikov, a ostatné vierovyznania sú zasrúpené v zanedbateľnom počte. Priemysel je  sústredený v priemyselnom parku Juh. Sídli tu 11 investrov, ako napríklad Nefab Packaging, firma zaoberajúca obalovou technikou, Globo Eatern EuropeLeaf Interrnational BV, Sovinegra, Energy, Scandolara a Safosa a mnoho iných aj zahraničných investorov, kde vyrábajú ineriérové svietidlá, cukrovinky, strojárska výroba, hliníkové  profily do automobilov, kozmetické výrobky, tuby z umelej hmoty pre zubné pasty, viacvrstvové fólie a iné. Vzdelanie v meste zabezpečujú základné školy, stredné školy a gymnáziá. Šport: V meste sa nachádza Dom Športu, zimný štadión, futbalový štadión, mestská plaváreň, športová hala, tenisové ihriská.  Verejná doprava zabezpečená autobusmi a železničnou dopravou. Kultúra a zaujímavosti: Levický hrad z 13. storočia, majitľom bol Matúš Ćák, rod Levickovcov, Melicheor Balaša. Sakrálne pamiatky: Rímskokatoliký kostol svätého Jozefa , sv. Michala, reformovaný kostol, evanjelický kostol, židovská synagóga. Pomníky, parky: Pomník obetiam druhej svetovej vojny na námestí SNP, socha Milana Rastislava Štefanika, busta Ľudovita Štúra, Hradný park, Park M. R. Štefanika. Kultúra: Levické divadelné dni, Levické hradné slávnosti, Levické poľovnícke dni, jarmok, rybací piknik,Jazz & Blues Fest, pravidelné koncerty a pod.

 

Levice: Nákupná mapa

City Park Levice: Na ploche 10 000 m2, skladba nájomcov zahŕňa predaj oblečenia, obuvi, drogérie, elektroniky, doplnkov do domácnosti, diskontu, hračiek, chovateľských potrieb,športových potrieb. Okrem toho sa tu nachádza lekáreň, herňa s barom, kaviareň s terasou. DITURIA shoping Center: ponúka kvety, drogistický tovar, bižutériu, potraviny, športové oblečenie, potreby , lekáreň, knihy, oblečenie, mobily, elektronika, salón krásy, detský kútik, bistro, kaviareń, domáce potreby, optika, tabak a pod. EUROPA Shoping Center Levice: na ploche 12 000 m2 ponúka darčeky, dámsku, pánsku, detskú módu, drogériu, elektroniku, služby, foto, potraviny, zábava, obuv...´Dalšie obchody v Leviciach, ktoré ponúkajú rôzny sortiment tovaru: Auto Kelly, BEPON, Delikateso, Dom Farieb, BILLA, TESCO a pod.