Tiendeo official website
  • Logo Raiffeisen Bank
  • Logo Slovenská Sporiteľňa
  • Logo Unicredit Bank
  • Logo VÚB Banka
  • Logo ČSOB
  • Logo Prima Banka

Aké ponuky nájdem v/vo Humenné?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Humenné na Tiendeo. Pozri si letáky Raiffeisen Bank, Slovenská Sporiteľňa, Unicredit Bank a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 116 aktívnych katalógov v Humenné a 382 obchodoch.

Humenné

humenne

Humenné: Turizmus, nakupovanie a všeičo iné

Humenné je okresné mesto v Prešovskom kraji na východe Slovenska na Zemplíne. Nachádza sa na sútoku riek Laborec a Cirocha. Mesto obklopuje zo severu Nízke Beskydy, z juhu Vihorlatské vrchy. Morské oko je tretie najväčie jazero na Slovensku. Prvá písomná zmienka o meste pochádza zo 14. storočia. Humenné charakterizuje prevažujúci priemyselno-potravinársky komplex doplnený zariadeniami pre šport a kultúru. Cestovný ruch je menej rozvinutý. V centre mesta je upravená pešia zóna s dvoma modernými fontánami a množstvom zelene. Zaujímavosti a pamätihodnosti: K významným prírodným zaujimavostiam patrí v blízkosti Morské oko, Bukovské Vrchy, vyhlásený za Národný Park Poloniny. Renesančný kostol parkom, gotický kostol - národná pamiatka, Skanzen ľudovej architektúry s dreveným kostolíkom, gréckokatolický chrám, kostol reformovanej cirkvy, Kostol na Kalvárii, meštianske domy v centre mesta, mlyn z r. 1926, socha dobrého vojaka Švejka, socha sv. Jána Nepomuckého, fontána lásky na pešej zóne, pamätník obetiam ll. svetovej vojny. Obyvateľstvo: Etnické zloženie obyvateľtva: 78.7% slovák, ostatné menšiny - rusíni, rómovia, ukrajinci, česi, poliaci. Kultúra a zaujimavosti: Folklórne súbry Chemlon, Kalina, dychové orchestre, spevácke zbory. Múzeá: V meste sa nachádza Vihorlatské múzeum a skanzen, Galéria mesta Humenné, Výstavná sieň vo Vihorlatskom osvetovom stredisku. Pravidelné podujatia: Humenský jarmok, Humenské organové dni Štefana Thomána, Humenská hudobná jar, Jesenný koncertný cyklus, Deň múzei a Švejkove pivné dni. Šport: Veľký športový komplex pozostáva z týchto areálov: Krytý zimný štadión, Mestská športová hala, tenisový areál, mestská plaváreň, futbalový štadion, skateboardové ihrisko.V Humennom okrem základných skôl sa nachádza 10 stredných škôl. Mnoho známych osobnosti pochádza z Humenného.

 

Humenné: Nákupná mapa

OC Avenue: Je moderné obchodné centrum v secesnom štýle. Ponúka zákazníkom pestrý výber tovaru, kvalitné služby a zároveň aj oddych a zábavu. Ponúka dámsku, pánsku, detskú módu, doplnky, bižutériu, športové potreby, oblečenie, mobily, drogériu, kozmetiku, služby, kaviarne.  OC TRIADA: Ponúka dámsku, pánsku módu, športové oblečenie, služby, cukráreň, pošta, finančné služby, bufety, kaviarne, solárium, potraviny.Nákupný PARK Humenné: Ponúka širokú škálu produktu, ako obuv, móda, haračky, drogéria, kozmetika, hračky. Dalšie obchody v Humennom: Nákupné centrum Kameňolom, Billa, Lidl, Tesco, a množstvo menších obchodov so širokou škálou ponuky.