Tiendeo official website
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo VÚB Banka
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Telekom

Aké ponuky nájdem v/vo Bardejov?

Nájdi najlepšie zľavy, ktoré ponúkajú Tvoje obľúbené obchody v meste Bardejov na Tiendeo. Pozri si letáky Kaufland, Fresh, Lidl a nenechaj si ujsť žiadne online zľavy. Tu na Tiendeo máme momentálne 120 aktívnych katalógov v Bardejov a 171 obchodoch.

Bardejov

bardejov

Bardejov: Turizmus, nakupovanie a všeličo iné

Najkrajšie mesto na Slovensku, leží na východe Slovenska v Prešovskom kraji v regióne Šariš. Stredoveké centrum je zapísané do zoznamu dedičsrva UNESCO. Centrum mesta ja Radničné námestie a príľahlé uličky. Nachádza sa tam väčšina administratívnych budov a obchodov.Hlavným vodným tokom je Topľa. Z  voných plôch je to malá vodná nádrž a na okraji mesta Berdejovské kúpele. Počet obyvateľov okolo 33 000, z toho 91.27 percent slovenskej národnosti, ostatné menšiny sú rómovia, rusíny, ukrajinci, česi, poliaci, maďari. Kultúra a zaujímavosti: V Bardejove sídli Šarišské Múzeum, ktoré patrí medzi najstaršie na Slovensku. Dnes spravuje 34 historických budov v meste. Najznámejšími skladateľmi, rodákmi mesta Zachariáš Zarevúcky, Vojtech Keller a Jozef Grešák. Stavby, pomníky, pamiatky: gotická Bazilika svätého Egídia, gréckokatolický chrám sv. Petra, Pavla, evanjelický kostol, pomník Osloboditeľov na námestí SNP, Bronzová socha kráľovnej Alžbety, pomník obetiam holokaustu, Kalvária, mestský park, Promenádny park. Pravidelné kultúrne podujatia: Bardejovský jarmok, organové dni Jozefa Grešáka. Vzdelanie v meste zabezpečujú základné, stredné školy, gymnáziá. V meste funguje aktívny športový život. Mestká hromadná doprava je zabezpečená autobusmi. Medzimestská doprava je zabezpečená vlakmi, autobusmi, V meste sa nachádzajú aj liečebné kúpele doporučené na choroby pohybového ústrojenstva a choroby tráviaceho systému.

Bardejov: Nákupná mapa 

OC Bardejov: Na ploche 8 000 m2 ponúka tovar v nasledujúcich obchodoch: dm - drogéria, KiK- oblečenie, Dráčik - hračky, Jysk - nábytok, obuv, elektro, rôzne služby atď. Obchodný dom  Makos a. s. CENTRUM - veľkosklad potravín. STOP SHOP Bardejov: Svoj tovar ponúkajú nasledovné obchody: Deichman - obuv, Takko, KiK,- oblečenie, Jysk- nábytok, domácnosť, SPOTISIMO - športové oblečenie, športové potreby, dm - drogéria, PEPCO - oblečenie, móda, doplnky, NIKÉ, Elektro, Dráčik - hračky, krmivo pre domácich miláčikov atď. Ďalšie možnosti na nákupy: nákupné centrum Across, BUMERANG nákupné stredisko, Kaufland, Tesco, Billa, Lidl, Hypernova a množstvo obchodov s rôznym tovarom, ako elektronika, knihy, bižutéria, hodinky, harčky, móda pre ženy, mužov, deti, obuv, tašky, kožené výrobky, kozmetika, reštaurácie, kaviarne, rôzne služby, banky, cestovné kancelárie atď.