Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Tommy Hilfiger ...

Tommy Hilfiger je značka módneho oblečenia

Sortiment značky Tommy Hilfiger

Značka Tommy Hilfiger je svetoznáma značka, ktorá osloví hlavne mladú generáciu. Od hlavy až po päty oblečie ženy, mužov, ale aj ich deti. V sortimente nájdeš vrchné oblečenie ako nohavice, mikiny, šortky, košele, blúzky, topy, ponožky, spodné prádlo, džínsy, bundy, domáce oblečenie, oblečenie v športovom štýle, doplnky, obuv na každú príležitosť. Na trhu sa objavili aj parfémy značky Tommy Hilfiger, ako pre mužov tak aj pre ženy a deti. Značku Tommy Hilfiger nosia aj okuliare, luxusné hodinky a bytový nábytok.

O značke Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger sa narodil 1951 v Spojených štátoch. Keďže pochádzal z deviatich detí dvoch prisťahovalcov, jeho cesta medzi módnu špičku nebola ľahká. Začal s tým, že nakúpil džinsy, ktoré potom pretvoril a predal v obchode kde pracoval. Neskôr si otvoril vlastný obchod, ktorý však po niekoľkých rokoch skrachoval. Bol zničený následkom hurikánu. Krátko na to začal znova podnikať. Presunul sa do New Yorku, kde uviedol na trh vlastnú značku v roku 1985. Okrem oblečenia a doplnkov sa objavili aj parfémy so značkou Tommy Hilfiger, ktoré sa stali populárnymi na celom svete. Na Slovensku je známy skôr svojim prvotriednym oblečením, s ktorým sa zameriava skôr na mladších zákazníkov.

Ak Ťa zaujala móda značky Tommy Hilfiger neváhaj a nakupuj. Vo veľkých nákupných centrách ponúkajú túto značku. Ak nemáš v blízkosti kamenný obchod so značkou Tommy Hilfiger, máš možnosť po pár kliknutiach vyberať a objednať v e-shope podľa vlastného vkusu. Navyše objednaný tovar doručia priamo domov. Platbu, reklamáciu a vrátenie tovaru môžeš uskutočniť podľa platných všeobecných podmienok, ktoré platia v danom obchode, kde si nakupoval. V oblečení značky Tommy Hilfiger sa určite budeš cítiť dobre.

Príjemné nakupovanie módneho oblečenia pre celú rodinu!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie