Letáky Krajina hračiek

10 dní zostáva
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Pepco ...

Pepco - obchodná sieť s oblečením a doplnkami

Sortiment tovaru v PEPCO

Pepco pre zákazníkov ponúka široký sortiment tovaru. Pre deti je k dispozícii oblečenie podľa ročného obdobia a to od spodného prádla až po vrchné ošatenie. Prekvapí široký sortiment ako nohavice, pulóvre, tričká, mikiny, spodné prádlo, pančuchy, ponožky, čiapky, šále, šiltovky, vetrovky a to všetko zdobené krásnymi detskými motívmi a postavičkami z rozprávok. Pre dospelých ponúkajú zimné, letné a prechodné oblečenie na každodenné nosenie. Okrem iného ponúkajú aj spoločenské oblečenie. Do bytu si každý môže vybrať podľa svojho vlastného vkusu a to deky, ozdobné vankúše a iné textilné doplnky. Ďalej sú v ponuke dekoračné predmety, doplnky do kuchyne a iné drobné dekorácie a to podľa aktualnych sviatkov. Zákazník nájde ešte rôzne koše, úložné boxy, kufre a ešte omnoho viac tovaru. Príď sa presvedčiť!

O firme Pepco

Pepco je európska sieť diskontných predajní, ktoré ponúkajú produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny. Na Slovensku sa dynamicky rozvíja už niekoľko rokov. Je najpopulárnejším predajcom detského oblečenia a popredným dodávateľom dekoračného tovaru do domácnosti. Pre zákazníkov zabezpečí najjednoduchší prístup ku každodenným produktom za najnižšie ceny. Viac ako 13 rokov je na trhu a po celej Európe má viac ako 1200 predajní a viac ako 450 člennú centrálu v Poznani.

V predajniach Pepco Ťa privíta milý, ochotný personál, ktorý v každej situácii poradí pri správnom výbere. Tovar je prehľadne umiestnený podľa kategórie - dámske oblečenie, detské oblečenie, pánske oblečenie, kuchynské potreby, bytové doplnky atď.  Vybratý tovar môžeš zaplatiť v hotovosti alebo platobnou, debetnou kartou. Ak nie si spokojný s produktom, tovar vymenia, alebo vrátia peniaze. Produkt musíš vrátiť nepoškodený a s predložením dokladu o kúpe. Vrátiť nemôžeš spodné prádlo - nohavičky, podprsenky, slipy, a kozmetické výrobky, ktoré už boli otvorené. V každej predajni je k dispozícii zberný kôš na použité batérie.

Príjemné nakupovanie v obchodoch Pepco!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie