Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Pepco.

Hľadáš najlepšie Pepco ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Pepco zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Pepco alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Pepco a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, ako je napríklad brožúra Gate "Sale -70%" platné od od 8/4 do do 22/4.

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo Pepco
  • Logo New Yorker
  • Logo H&M
  • Logo KiK
  • Logo CCC
  • Logo Takko

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Pepco ...

Pepco - obchodná sieť s oblečením a doplnkami

Sortiment tovaru v PEPCO

Pepco pre zákazníkov ponúka široký sortiment tovaru. Pre deti je k dispozícii oblečenie podľa ročného obdobia a to od spodného prádla až po vrchné ošatenie. Prekvapí široký sortiment ako nohavice, pulóvre, tričká, mikiny, spodné prádlo, pančuchy, ponožky, čiapky, šále, šiltovky, vetrovky a to všetko zdobené krásnymi detskými motívmi a postavičkami z rozprávok. Pre dospelých ponúkajú zimné, letné a prechodné oblečenie na každodenné nosenie. Okrem iného ponúkajú aj spoločenské oblečenie. Do bytu si každý môže vybrať podľa svojho vlastného vkusu a to deky, ozdobné vankúše a iné textilné doplnky. Ďalej sú v ponuke dekoračné predmety, doplnky do kuchyne a iné drobné dekorácie a to podľa aktualnych sviatkov. Zákazník nájde ešte rôzne koše, úložné boxy, kufre a ešte omnoho viac tovaru. Príď sa presvedčiť!

O firme Pepco

Pepco je európska sieť diskontných predajní, ktoré ponúkajú produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny. Na Slovensku sa dynamicky rozvíja už niekoľko rokov. Je najpopulárnejším predajcom detského oblečenia a popredným dodávateľom dekoračného tovaru do domácnosti. Pre zákazníkov zabezpečí najjednoduchší prístup ku každodenným produktom za najnižšie ceny. Viac ako 13 rokov je na trhu a po celej Európe má viac ako 1200 predajní a viac ako 450 člennú centrálu v Poznani.

V predajniach Pepco Ťa privíta milý, ochotný personál, ktorý v každej situácii poradí pri správnom výbere. Tovar je prehľadne umiestnený podľa kategórie - dámske oblečenie, detské oblečenie, pánske oblečenie, kuchynské potreby, bytové doplnky atď.  Vybratý tovar môžeš zaplatiť v hotovosti alebo platobnou, debetnou kartou. Ak nie si spokojný s produktom, tovar vymenia, alebo vrátia peniaze. Produkt musíš vrátiť nepoškodený a s predložením dokladu o kúpe. Vrátiť nemôžeš spodné prádlo - nohavičky, podprsenky, slipy, a kozmetické výrobky, ktoré už boli otvorené. V každej predajni je k dispozícii zberný kôš na použité batérie.

Príjemné nakupovanie v obchodoch Pepco!