Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z KiK.

Hľadáš najlepšie KiK ponuky?

Ak hľadáš najväčšie KiK zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od KiK alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od KiK a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, ako je napríklad brožúra Answear "Summer sale" platné od od 10/7 do do 11/8.

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo Takko
  • Logo CCC
  • Logo Pandora

Niečo, čo ťa môže zaujímať - KiK ...

KiK- je sieť maloobchodnej spoločnosti so sortimentom od základných textilných potrieb pre celú rodinu až po atraktívny tovar pre domácnosť z oblasti Non-Food KiK-sortiment tovaru

KiK každý týždeň ponúka nový tovar prezentovaný aj aktuálnych letákoch od módy pre celú rodinu cez praktických pomocníkov pre domácnosť až po dekorácie. Výhodná cena je samozrejmosťou. Okrem vlastných značiek ponúka aj iné obľúbené značky. Dámska móda sa pýši so značkou JANINA, JANINA curved, pánska módaidentic,Identic more, malé deti KIKI & KOKO, deti Y.F.K., rodina Ergee, Ergeenomixx, dámy a páni ALL ACC Accessory. Okrem celoročného sortimentu sú v ponuke aj sezóny tovar ako veľkonočné dekorácie, bytové doplnky, vianočné dekorácie, doplnky, pred začiatkom školského roka rozšírený sortiment školských pomôcok, letný, zimný tovar a pod. V celoročnej ponuke je široký sortiment módneho oblečenia pre dámy, pánov, detí a bábätiek. Dámska móda ponúka produkty vhodné na každodenné využitie jednoduché, praktické, dobre kombinovateľné. V sortimente sú tričká, legíny, džínsy, nohavice, sukne, kabáty, bundy, mikiny, ponožky, pančuchy, podprsenky, nohavičky a ešte omnoho viac, Pánska móda v KiK optimálne vybaví šatník pánov pre každú sezónu s tričkami košeľami, nohavicami, džínsami, mikinami, polokošelami, bundami, domácim oblečením, spodným prádlom a ešte omnoho viac, čo patrí k outfitu pánov. Detská móda ponúka praktické oblečenie na každý deň pre všetky vekové skupiny, pre dievčatá aj pre chlapcov. KiK ponúka to pravé pre každú vekovú skupinu. Pre menšie deti oblečenie s aplikáciami obľúbených rozprávkových postavičiek. Detská móda je predovšetkým praktická a pohodlná. Pre vytvorenie príjemnej atmosféry domova KiK ponúka široký výber bytových doplnkov-svietidiel, rôzne vázy, dekoratívne figúrky, fotorámiky, sviečky, umelé kvety, košíky, truhlice, dekoratívne vankúše a pod. KiK ponúka aj praktické domáce pomôcky do kuchyne, kúpeľne, účinné čistiace pomôcky, úložné boxy, rôzne drevené krabice, utierky, police, hrnčeky, misky rôznej veľkosti, do kúpeľne poličky, dávkovače mydla uteráky a iné hygienické potreby. 

Kik je spoločnosť celoeuropskej siete predajní. Po celej Európe má viac ako 4 000 obchodov- V Nemecku, v Rakúsku, v Česku, na Slovensku, v Slovinsku, v Maďarsku, v Chorvátsku, v Poľsku, v Holandsku, v Taliansku, v Rumunsku a v Bulharsku.  Na predajne KiK sú kladené vysoké nároky. KiK predajne presvedčia zákazníkov priateľskou koncepciou, kde je tovar vždy optimálne prezentovaný. Jednotné vybavenie predajní pomáha zákazníkom lepšie sa orientovať. Atraktívnym moderným dizajnom sa KiK postará o komfortný nákupný zážitok. Spoločnosť KiK je na Slovensku zastúpená od roku 2008 vo viac ako sto predajniach s vyše 700 zamestnancami. Vďaka viac ako 100 predajniam zabezpečí všetkým Slovákom cenovo dostupný zážitok pri nakupovaní. KiK na svoje predajne kladie vysoké nároky a ponúka premyslený koncept – od výroby cez nákup a bezpečné skladovanie až po dopravu a rýchle dodanie do tvojich obľúbenej predajne. Zodpovednosť a udržateľnosť pre KiK je hlavnou úlohou, ako aj kvalita , priaznivé spotrebiteľské ceny, ktoré zohľadňujú sociálne a ekonomické normy. V posledných rokoch začali mnohými projektmi na ochranu zdrojov – prechod z plastových tašiek na opakovateľne použiteľné tašky, vybavenie energeticky úsporným osvetlením, obmedzenie predaja papierových tašiek, obmedzenie odpadu z obalov a prechod na varianty šetrnejšie k životnému prostrediu,  na prepravu tovaru z Ázie namiesto leteckej prepravy sa využíva námorná doprava. Spoločnosť preberá zodpovednosť za svojich zamestnancov, ktorí sa podieľajú na výrobnom procese tovaru - chráni a podporuje ľudské práva, bojuje proti detskej práci, nadmernému pracovnému času , korupcii. 

Nájdi najbližšiu KiK predajňu k Tvojmu bydlisku a maj krásny nákupný zážitok v jednej z našich dizajnom lákavej predajni!