Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Bershka ...

Bershka je módna značka pánskeho a dámskeho oblečenia

Čo ponúka BERSHKA

Obchody majú samostatné sekcie na rôzne produktové rady. V každej sekcii Bershka, BSK, & Man sú produkty umiestnené v závislosti na ich štýle, od oblečenia na voľný čas až po športové oblečenie, cez elegentný štýl, sekciu ženského, pánskeho a detského oblečenia. V sortimente sú nohavice, mikiny, pletený tovar, večerné šaty, džínsy, topánky, bundy, sukne, šortky, overaly, bižutéria, tašky, zimné oblečeni, letné oblečenia a iné doplnky.

Informácie o značke Bershka

Značka Bershka bola vytvorená v roku 1998 ako nová značka španielskej spoločnosti Inditex. Majiteľom tohto textilného gigantu je španiel Armancio Ortega. Značka sa najprv orientovala na dámsku módu, neskôr aj na pánsku a detskú módu. Zameriava sa na stále náročnejšiu verejnosť s vývojom a návrhom stále novších módnych  produktov. Len za dva roky upevnila svoj imidž značky v 100 obchodoch. V súčasnosti má viac ako 1000 obchodov v 62- tich krajinách. Značka Bershka je charakterizovaná ako - dobrodružní mladí ľudia, ktorí sledujú najnovšie trendy, zaujímajú sa o hudbu, socialne siete a nové technológie. História Berska je  krátka, ale o to úspešnejšia. Každý rok otvára nové obchody v rôznych miestach sveta.

V novootvorených predajniach v deň otvorenia BERSHKA, obslúží príjemný, vyškolený personál oblečený v značkovom oblečení Bershka, s čím reprezentuje svoju značku a najnovšie modely. Tieto udalosti sú ešte príjemnejšie, lebo sprevádzajú koncerty a vystúpenia DJ hviezd. Si mladý, neváhaj, príď a vyber si ten najnovší kus módneho oblečenia. Ak nemáš v blízkosti obchod so z načkou Bershka, stačí pár klikov a máš objednaný tovar z e-shopu, odkiaľ tvoj Ti ho doručí kuriér priamo domov. Zaplatíš buď v hotovosti kuriérovi, alebo ešte pred doručením bankovým prevodom. Reklamácie, vrátenie tovaru vyrieš podľa platných predpisov v danom obchode.

Užívaj si mladosť v oblečení od BERSHKA!

Viac ponúk z Odevy, Obuv a Doplnky

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie