Tiendeo official website

Ponuky H&M

Viac ako mesiac

  Ponuky H&M

  Hľadáš najlepšie H&M ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie H&M zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od H&M alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Momentálne existuje 1 H&M katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší H&M katalóg "Ponuky H&M" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - H&M ...

  Skupina H&M sa skladá z 9 nezávislých značiek módy a dizajnu

  Informácie o H&M

  Hennes & Mauritz AB /H&M/ je švédska odevná spoločnosť známa pre jej lacné odevy a módne produkty. Ponúka oblečenie pre deti v každej veľkosti od bábätiek až po tinédžerov a to: spodné prádlo, doplnky, šaty, nohavice, pančuchový tovar, tričká, letné a zimné oblečenie, obuv na každú príležitosť a to pre dievčatá aj pre chlapcov. Pre dámy takisto ponúka široký výber spodného prádla, legíny, nohavice, šaty, pulóvre, nočné oblečenie, plavky, tehotenské oblečenie, topánky vo všetkých veľkostiach, ďalej doplnky ako sú kabelky, šále, šatky, bižutéria. Pre pánov tiež ponúkajú všetky typy oblečenia aj v nadmerných veľkostiach: obleky, džínsy, košele, pulóvre, spodné prádlo, bundy, topánky a všeličo iné. K dispozícii sú aj bytové doplnky od posteľného prádla až po dekoračné predmety.

   

  Vznik a história H&M

  H&M spoločnosť bola založená vo Västeras vo Švédsku, v roku 1947 Erlingom Perssonom. Vtedy predával iba ženské oblečenie a spoločnosť sa volala HENNES. V roku 1968 získal Persson priestory na prevádzkovanie svojho štokholmského obchodu s loveckým vybavením Mauritz Widforss. Tieto priestory ponúkali mužské oblečenie, čo vyzvalo Perssona, aby obchod rozšíril o ďalší sortiment. Následne premenoval obchod na Hennes & Mauritz a neskôr skratil na H&M. H&M má viac ako 1 300 obchodov v 29 krajinách. V roku 2005 sieť H&M uviedla na trh kolekciu od Stelly McCarley. O rok neskôr kolekciu od avantgardných dizajnérov Victor & Rolf, ďalší rok zahájila spoločnosť spoluprácu Madonnou a Kylie Minogue a v roku 2013 podpísala zmluvu aj americkým rapovým zoskupením ASAP Mob. Prvý obchod na Slovensku otvorili v Bratislave v Avion Shopping Park. Ďalšie obchody sa nachádzajú v ďalších väčších slovenských okresných mestách.

  Skvelý personál sa príkladne stará o zákazníkoch. Úspech je založený na kreativite, inovácii pri dosahovaní úspechu. Skvelé nápady môžu pochádzať odkiaľkoľvek. Vrátenie tovaru je možné do 30 dní od prebratia zásielky. Zákazník má nárok na vrátenie peňazí v plnej výške ak bol tovar vrátený v rovnakom stave ako bol prebratý. Informácie a podmienkach reklamácie su dostupné na web stránke obchodu. Darčekové karty je možné využit v hociktorom kamennom obchode alebo online obchode v krajine, kde bola karta kúpená. Darčeková karta je vhodná ako darček pre blízkych.

  Príjemné nakupovanie v obchodoch H&M!