Tiendeo official website

Ponuky Pandora

Viac ako mesiac

  Ponuky Pandora

  Hľadáš najlepšie Pandora ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Pandora zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Pandora alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Pandora katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Pandora katalóg "Ponuky Pandora" platné od od 15/11 do do 15/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Pandora ...

  Spoločnosť Pandora vyrába a predáva šperky z rôzneho materiálu

  Ponuka v Pandora

  Pandora pri výrobe šperkov využíva rôzny materiál, ako striebro, zlato, kamene, glazúru, sklo, drahokamy a iné. V sortimente ponúka prívesky rôzneho tvaru - písmená, číslice, zvieratká, rodina a priateľia, kvety a iné. Tiež prstene z rôzneho materiálu a na klientom požadovanú tému. Náramky vyrábajú okrem už spomínaných materiálov aj ako kožené a látkové s osobným príbehom klienta. Taktiež ponúkajú retiazky, náhrdelníky s príveskami alebo bez príveskov a s rôznou povrchovou úpravou. V ponuke sú tiež náušnice - strieborné, zlaté, alebo aj kombinované s kamienkami v rôzných veľkostiach a tvaru. Každý kus správne voleného šperku vyzdvihne krásu žien a elegenciu muža.

  Čo je Pandora

  Pandora je spoločnosť ktorá zakladá svôj svetoznámy úspech na ručne dokončovaných šperkoch moderného vzhľadu a dostupných za prijateľnú cenu. Realizujú vlastné návrhy z vysoko kvalitných materiálov. Štýlové šperky podporujú ženskosť a individualitu. Tradičné remeselné majstrovstvá spája s modernou technológiou a preto sa uplatňuje vo viac ako 100 krajinách sveta na šiestich kontinentoch prostredníctvom 7700 obchodných miest. Spoločnosť má sídlo v Dánsku, v Kodani. Firma bola založená v roku 1982 a v súčasnosti zamestnáva 27700 ludí na celom svete, z toho polovicu v Thajsku. Úzko spolupracujú so svojimi dodávateľmi a v snahe zabezpečiť ich súlad s obchodnými činnosťami a s bezpečnými pracovnými podmienkami.  Personál v predajniach sa tiež zúčastnuje na rozsiahlych školeniach. Všetky operácie spoločnosti Pandora sú certifikované Radou pre zodpovednú výrobu šperkov, ktorá stanovuje normy a vydáva osvedčenia. Na Slovensku má svoje predajne vo veľkých nákupných centrách.

  Klubovú kartu Pandora môžeš využívať na exkluzívne zľavy. Pandora si vyhradzuje právo priebežne meniť všeobecné podmienky použitia web stránok, preto by si mal pravidelne preštudovať ich pravidlá. Keď sa pridáš do klubu Pandora, automaticky súhlasíš, že budeš dostávať newsletter na e-mailovú adresu, ktorú si udal pri registrácii. Ak máš otázky, nejasnosti kotaktuj ich cez webovú stránku. Príď a vyber si pomocou vyškolených predavačiek ten správny kus šperku pre tvoju milovanú osobu!

  Šťastné nakupovanie!