Tiendeo official website

Ponuky New Yorker

Viac ako mesiac

  Ponuky New Yorker

  Hľadáš najlepšie New Yorker ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie New Yorker zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od New Yorker alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Momentálne existuje 1 New Yorker katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší New Yorker katalóg "Ponuky New Yorker" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - New Yorker ...

  New Yorker je módna značka orientujúca sa na mladú generáciu

  Sortiment od New Yorker

  Sortiment značky New Yorker je tradičný, tak ako je u väčšiny podobných konkurentov. V predajniach nájdeš všetko na oblečenie. Pre dámy šaty, sukne, džínsy, podprsenky, nohavičky, tangá, plavky, ponožky, blúzky, nohavice , obuv, mladými obľúbené balerínky, vaky, batohy, tašky, šiltovky a rôzne doplnky. Pre pánov tiež džínsy, šortky, košele, nohavice, pulóvre, slipy, boxerky, plavky, ponožky, bundy, tričká, hodinky, vaky, tašky, šiltovky, obuv, šály a ešte omnoho viac. Značky New Yorker: Amisu - móda pre mladé ženy, vyjadrujúca mladosť, chuť do života so svojou farebnosťou, Censored - značka dámskeho spodného prádla,  Fishbone - značka pánskeho oblečenia, vyjadrujúca športový, ležérny štýl, Fishbone Sister - značka pre mladé dievčatá vyjadrujúca sexy trendy, Smog - štýlové oblečenie pre muža s elegantnou kolekciou.

  Krátke informácie o New Yorker

  New Yorker je nemecká značka, ktorá svoj prvý obchod otvorila v Nemecku v roku 1971. Vtedy tam mali iba džínsy podľa vtedajšej aktuálnej módy. Neskôr sa pridala aj výroba iného oblečeniax až sa ponuka rozšírila do dnešnej podoby. V dnešnej dobe New Yorker nájdeš v 25 štátoch kde má rozmiestnených okolo 980 pobočiek.

  New Yorker značkové oblečenia nájdeš na Slovensku vo všetkých nákupných centrách. Žijeme v modernej spoločnosti a preto ani jedna značka nesmie chýbať v e-shope. Na prehľadne rozpracovaných stránkach ľahko nájdeš ten správny produkt. Doručenie tovaru zabezpeči kurierská služba. Tak ako v obchodoch, tak aj v e-shope platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, alebo kartou. Pravidelne ponúka výhodné zľavy. Reklamácie a podmienky na vrátenie, alebo výmenu tovaru nájdeš podrobne rozpísané na stránke obchodu, z ktorej aktuálne nakupuješ.

  Štastné nakupovanie štýlového oblečenia od New Yorker!