FBSister

17 dní zostáva
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - New Yorker ...

New Yorker je módna značka orientujúca sa na mladú generáciu

Sortiment od New Yorker

Sortiment značky New Yorker je tradičný, tak ako je u väčšiny podobných konkurentov. V predajniach nájdeš všetko na oblečenie. Pre dámy šaty, sukne, džínsy, podprsenky, nohavičky, tangá, plavky, ponožky, blúzky, nohavice , obuv, mladými obľúbené balerínky, vaky, batohy, tašky, šiltovky a rôzne doplnky. Pre pánov tiež džínsy, šortky, košele, nohavice, pulóvre, slipy, boxerky, plavky, ponožky, bundy, tričká, hodinky, vaky, tašky, šiltovky, obuv, šály a ešte omnoho viac. Značky New Yorker: Amisu - móda pre mladé ženy, vyjadrujúca mladosť, chuť do života so svojou farebnosťou, Censored - značka dámskeho spodného prádla,  Fishbone - značka pánskeho oblečenia, vyjadrujúca športový, ležérny štýl, Fishbone Sister - značka pre mladé dievčatá vyjadrujúca sexy trendy, Smog - štýlové oblečenie pre muža s elegantnou kolekciou.

Krátke informácie o New Yorker

New Yorker je nemecká značka, ktorá svoj prvý obchod otvorila v Nemecku v roku 1971. Vtedy tam mali iba džínsy podľa vtedajšej aktuálnej módy. Neskôr sa pridala aj výroba iného oblečeniax až sa ponuka rozšírila do dnešnej podoby. V dnešnej dobe New Yorker nájdeš v 25 štátoch kde má rozmiestnených okolo 980 pobočiek.

New Yorker značkové oblečenia nájdeš na Slovensku vo všetkých nákupných centrách. Žijeme v modernej spoločnosti a preto ani jedna značka nesmie chýbať v e-shope. Na prehľadne rozpracovaných stránkach ľahko nájdeš ten správny produkt. Doručenie tovaru zabezpeči kurierská služba. Tak ako v obchodoch, tak aj v e-shope platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, alebo kartou. Pravidelne ponúka výhodné zľavy. Reklamácie a podmienky na vrátenie, alebo výmenu tovaru nájdeš podrobne rozpísané na stránke obchodu, z ktorej aktuálne nakupuješ.

Štastné nakupovanie štýlového oblečenia od New Yorker!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie