Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z ZARA.

Hľadáš najlepšie ZARA ponuky?

Ak hľadáš najväčšie ZARA zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od ZARA alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od ZARA a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, ako je napríklad brožúra Takko "Jednotková cena" platné od od 12/6 do do 26/6.

Nájdi katalógy v ZARA v tvoje mesto

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

Niečo, čo ťa môže zaujímať - ZARA ...

Zara je sieť obchodov so značkovým oblečením.

Informácie o Zara

Zara je úspešný španielska predajca dynamickej módy, rýchlo reaguje na najnovšie svetové módne trendy. Zara predáva oblečenie pre mužov a ženy v týchto kategóriách: vrchné oblečenie, spodné oblečenie, obuv, kozmetika a doplnky. Oblečenie pre deti predáva pod značkou ZARA Kids. Ponúka zmes klasických, voľnočasových či trendy modelov pre všetky vekové kategórie. Zara patrí medzi tzv. vertikálne firmy, čo znamená, že firma kontroluje všetko od výroby až po predaj. V 90 krajinách sveta prevádzkuje cez 7500 obchodov. Predajne sú na obchodných uliciach, v nákupných centrách alebo samostatne na dôležitých miestach. Firma prevádzkuje aj internetový obchod na adrese zara.com, kde môžu nakupovať aj slováci. Tovar je bez problémov zaslaný aj na Slovensko. Zara má v krajine oficiálne tri predajne: Všetky v Bratislave - Avion Shopping Park, Central, Aupark.

 

Zara - história

Sieť značkových obchodov s odevami patrí skupine INDITEX Group, ktorú založil španielsky podnikateľ Amancio Ortega. Prvý obchod Zara bol otvorený v roku 1975, ktorý sa ukázal ako úspech a Ortega tak začal otvárať aj ďalšie. V roku 1988 začal otvárať predajne aj mimo Španielska. V súčasnosti má obchody už v 90 krajinách sveta. Ortega je štvrtým najbohatším človekom sveta. Zara je mimoriadne úspešný predajca módy. Je veľmi dynamický. Trendy sa menia tak rýchlo, že mnohí výrobcobia nestačia dostatočne rýchlo zareagovať. Bežným módnym predajcom trvá vývoj produktu a jeho uvedenie do predajne priemerne šesť mesiacov. Zara to zvládne za týždeň, vďaka tomu, že výrobu nepresúva do lacných krajín. Svoje produkty väčšinou vyrába doma v Španielsku. Vyhýba sa masívnym reklamám a tak ušetrené peniaze radšej použije na otváranie nových obchodov.

Zara rozširuje predaj aj cez internet. V súčasnosti má v 45 krajinách e-shopy a snaží sa prepojiť e-shopy so svojimi kamennými obchodmi. Ponúka svojim verným zákazníkom pravidelné akcie. Platba je možná v hotovosti, kartou, bankovým prevodom ale aj darčekovou kartou. Výmena tovaru je možná v prípade vrátenia v stave v akom bol prebratý spolu s dokladom o zaplatení. Doba na výmenu, alebo reklamáciu je 30 dní. Podrobnejšie informácie o reklamačnej politike je web stránke obchodu.

Zara ti praje šťastné nakupovanie najnovšej módy!