Tiendeo official website

Vybrané modely teraz so zľavou

18 dní zostáva

Ponuky Deichmann

Hľadáš najlepšie Deichmann ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Deichmann zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Deichmann alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Je momentálne 2 Deichmann katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Deichmann katalóg "Vybrané modely teraz so zľavou" platné od od 10/6 do do 2/7 a začni šetriť teraz!

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Deichmann ...

Obchodná reťaz Deichman dnes je najväčším maloobchodníkom obuvi a doplnkov v Európe vrátane Slovenska.

Deichman - sortiment tovaru

 

Z ponuky Deichman obchodov môžeš vyberať tú pravú obuv pre konkrétnu príležitosť podľa typu obuvi, výšky či typu podpätku, farby alebo značky. V ponuke tak nechýbajú dámske čižmy, nízke čižmy, členková obuv, lodičky, poltopánky, tenisky, baleríny, mokasíny, sandále alebo šľapky. Pre extra vysoké pohodlie si môžete vybrať z ponuky  komfortnej obuvi značky Medicus a Easy Street. Aktuálnym trendom je tiež evergreen –  gumové čižmy, ktorými skvelo doplníte letný aj zimný outfit. Pre príjemné chvíle v teple a pohodlí Vášho domova si určite vyberiete z ponuky pohodlnej domácej obuvi. Pánske oddelenie ponúka členkovú obuv, turistickú trekingovú obuv, ležérne plátenné tenisky, vychádzkovú obuv, poltopánky,  športovú obuv alebo módne  doplnky či  športové tašky. Najmä pre prvé krôčiky najmenších detí i pre všetky vekové skupiny dospievajúcich dievčat a chlapcov je dôležitá vhodne zvolená obuv.  Topánočky pre batoľatá, detské topánky, detské tenisky, detské poltopánky, detské papuče, detské sandále, zimná obuv. Pre úzke detské chodidlá je vhodné vybrať úzku šírku „S“   pre širšie chodidlo je vhodná stredná šírka „M“ a pre široké detské chodidlá zvoľte širokú šírku W. Okrem obuvi v ponuke nájdeš dámske kabelky, tašky, batohy, peňaženky, doplnky k topánkam, opasky. 


Deichman - história


Všetko sa to začalo v roku 1913  v nemeckom Essene. Heinrich Deichmann, narodený v roku 1888, tu založil prvý obchod s obuvou, ktorý viedol spolu so svojou manželkou. Rovnako ako na začiatku, aj dnes je spoločnosť vo vlastníctve rodiny zakladateľov. Na Slovensku pôsobí spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK od roku 2004. Na slovenskom trhu nielenže opakovane vykazuje dobré hospodárske výsledky a vynikajúci pomer ceny a kvality ponúkaných výrobkov, ale neustále tiež rozširuje sortiment a služby v rámci zákazníckeho servisu. Od októbra 2015 ponúka DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. novú službu „Ship to Home”. Ak predajňa nemá požadovaný výrobok v správnej veľkosti, zákazník si ho môže v predajni objednať a nechať pohodlne zaslať domov. Vďaka kvalite svojich služieb sa spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK môže pýšiť celým radom ocenení. Skupina DEICHMANN je dnes najväčším maloobchodníkom s obuvou v Európe. Nájdete nás vo veľkých nákupných centrách alebo aj samostatne v menších regiónoch . Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov. Širokej vrstve obyvateľov chce ponúkať módnu obuv v dobrej kvalite za výhodné ceny. Pokiaľ by zakúpený tovar nespĺňal očakávania, nepoužívaný a nepoškodený môžeš vrátiť späť v ktorejkoľvek  predajni na Slovensku