Tiendeo official website

-10% zlavu!

27 dní zostáva

Ponuky CCC

Hľadáš najlepšie CCC ponuky?

Ak hľadáš najväčšie CCC zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od CCC alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Je momentálne 2 CCC katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší CCC katalóg "-10% zlavu!" platné od od 11/6 do do 11/7 a začni šetriť teraz!

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo CCC
  • Logo Takko
  • Logo Pandora

Niečo, čo ťa môže zaujímať - CCC ...

CCC obchody ponúkajú po celom Slovensku štýlovú, pohodlnú obuv pre dámy, pánov a deti. Okrem obuvi v ponuke sú aj tašky, doplnky k topánkam a iné doplnky.

Sortiment v CCC predajniach


CCC predajne ponúkajú kvalitnú, cenovo výhodnú obuv zaujímavým štýlom, sviežim dizajnom za výhodné ceny pre celú rodinu, na každú príležitosť a do každého počasia. CCC je špecialista pre modernú obuv. Pre dámy ponúka štýlové čižmy, členkovú obuv, šnúrovacie topánky, polotopánky. lodičky, športovú obuv, plátenky, balerínky, espadrilky, papuče, gumáky, žabky, sandále a spoločenskú obuv obľúbených značiek. Pre pánov tiež ponúka zimnú, obuv, letnú obuv, elegantnú spoločenskú obuv, športovú obuv. Pre deti ponúka vysoko kvalitnú obuv pre každé ročné obdobie, pre každú vekovú skupinu v rôznych veľkosťiach. Stačí pozrieť aktuálny leták. Okrem obuvi ponúka široký sortiment tašiek - dámske kabelky, pánske tašky, batohy, detské tašky, kufre. V ponuke sú aj šnúrky do topánok, prípravky na ošetrenie obuvi, vložky do topánok, peňaženky, ponožky, prívesky, opasky, rukavice, čiapky, šále.

  

História CCC obchodov

 

Spoločnosť CCC vznikla v roku 1996. Napriek tomu, že je to mladá spoločnosť jeho výrobky sú veľmi obľúbené. Predajne má v niekoľkých európskych štátoch, ako Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, Chorvátsko, Rakúsko, Slovínsko, od roku 2019 dokonca aj v Katare, SAE, v Saudkej Arábii, v Ománe, a v Bahraine. Spoločnosť získala množstvo rôznych ocenení. Hľadáš kvalitné topánky a doplnky?  Tak neváhaj a využi pravidelné CCC zľavy na klubovú kartu, zľavové kupóny, kódy, výpredaje alebo každoročnú špecialnu akciu-mega zľavy Black Friday. CCC online shop ponúka výhodný nákup z pohodlia domova jednoduchým hľadaním v internetovom katalógu. Stránky tvoria kvalitné fotografie, ktoré prezentujú jednotlivé kúsky. Ak chceš byť informovaný o aktualnych zľavách, módnych trendoch prihlás sa na odber aktualnych letákov. Nájdi najbližší CCC obchod a maj príjemný zážitok z výhodného nákupu: