Ponuky Stradivarius

Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Nájdi ponuky v Stradivarius v tvoje mesto

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Stradivarius ...

Stradivarus je obchod s oblečením, obuvou a doplnkami

Sortiment značky Stradivarus

Oblečenie podľa najnovších trendov zo svetových mól prináša španielsky reťazec Stradivarus. Skvelé kúsky na každú príležitosť v ktorých zažiaríš. V sortimente oblečenia nájdeš nohavice, rifle, blúzky, mikiny, košele, tričká, topy, šaty, sukne, bundy, šály, čiapky, pletený tovar, topánky na každú príležitosť, na vysokých, na nízkych podpätkoch, sandále, tenisky, zimná obuv, tašky, peňaženky, kozmetické tašky, čiapky, klobúky, opasky, bižutériu, doplnky do vlasov, okuliare a všeličo iné.

Informácie o Stradivarius

Módny reťazec Stradivarius vznikol v roku 1994 v španielskej Barcelone. Históriu začal písať huslový klúč. Svojim jedinečným štýlom pozýva mladé ženy a mužov z celej planéty do sveta melódie, energie a emócií. Po piatich rokoch existencie sa stal súčasťou známej odevnej spoločnosti Inditex, ktorá vlastní viac popredných spoločnosti s oblečením. Parádna móda pre dámy a pánov na každú príležitosť za dostupné ceny. Obleč sa v Stradivarius od hlavy po päty. Reťazec Stradivarius sa aktuálne nachádza v 62 krajiách, v Európe, v Amerike, v Ázii v Afrike. Stradivarius Slovakia nájdeš v Bratislave a v Košiciach, alebo v on-line obchodoch.

Nakupuj módu a módne doplnky za tie najelpšie ceny. Využi Stradivarus zľavy a ušetri nemalé peniaze. Doplň svoj šatník o horúce trendy kúsky. Nezabudni pravidelne sledovať leták, vďaka nemu Ti neujde žiadna príležitosť. V on-line obchode zakúpený tovar doručia kuriérskou službou alebo poštou, čo môžeš zaplatiť dostupnými spôsobmi, a to buď v hotovosti, na dobierku, platobnou kartou, debetnou kartou, bankovým prevodom. Ohľadom reklamácie a vrátenia tovaru si informácie prečítaj na web stránke obchodu, ktoré sú platné podľa súčasnostných platných zákonov.

Príjemné nakupovanie pri melódiách Stradivária!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie