Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Stradivarius.

Hľadáš najlepšie Stradivarius ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Stradivarius zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Stradivarius alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Stradivarius a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, ako je napríklad brožúra BEPON "-50%" platné od od 10/7 do do 11/8.

Nájdi katalógy v Stradivarius v tvoje mesto

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo KiK
  • Logo Pepco
  • Logo Gate
  • Logo Takko
  • Logo CCC
  • Logo Pandora

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Stradivarius ...

Stradivarus je obchod s oblečením, obuvou a doplnkami

Sortiment značky Stradivarus

Oblečenie podľa najnovších trendov zo svetových mól prináša španielsky reťazec Stradivarus. Skvelé kúsky na každú príležitosť v ktorých zažiaríš. V sortimente oblečenia nájdeš nohavice, rifle, blúzky, mikiny, košele, tričká, topy, šaty, sukne, bundy, šály, čiapky, pletený tovar, topánky na každú príležitosť, na vysokých, na nízkych podpätkoch, sandále, tenisky, zimná obuv, tašky, peňaženky, kozmetické tašky, čiapky, klobúky, opasky, bižutériu, doplnky do vlasov, okuliare a všeličo iné.

Informácie o Stradivarius

Módny reťazec Stradivarius vznikol v roku 1994 v španielskej Barcelone. Históriu začal písať huslový klúč. Svojim jedinečným štýlom pozýva mladé ženy a mužov z celej planéty do sveta melódie, energie a emócií. Po piatich rokoch existencie sa stal súčasťou známej odevnej spoločnosti Inditex, ktorá vlastní viac popredných spoločnosti s oblečením. Parádna móda pre dámy a pánov na každú príležitosť za dostupné ceny. Obleč sa v Stradivarius od hlavy po päty. Reťazec Stradivarius sa aktuálne nachádza v 62 krajiách, v Európe, v Amerike, v Ázii v Afrike. Stradivarius Slovakia nájdeš v Bratislave a v Košiciach, alebo v on-line obchodoch.

Nakupuj módu a módne doplnky za tie najelpšie ceny. Využi Stradivarus zľavy a ušetri nemalé peniaze. Doplň svoj šatník o horúce trendy kúsky. Nezabudni pravidelne sledovať leták, vďaka nemu Ti neujde žiadna príležitosť. V on-line obchode zakúpený tovar doručia kuriérskou službou alebo poštou, čo môžeš zaplatiť dostupnými spôsobmi, a to buď v hotovosti, na dobierku, platobnou kartou, debetnou kartou, bankovým prevodom. Ohľadom reklamácie a vrátenia tovaru si informácie prečítaj na web stránke obchodu, ktoré sú platné podľa súčasnostných platných zákonov.

Príjemné nakupovanie pri melódiách Stradivária!