Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z OBI.

Hľadáš najlepšie OBI ponuky?

Ak hľadáš najväčšie OBI zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od OBI alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od OBI a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Dom a Záhrada, ako je napríklad brožúra Lyreco "Doprajte si chutný čaj každý deň" platné od od 29/3 do do 30/6.

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Niečo, čo ťa môže zaujímať - OBI ...

OBI - obchod s materiálom na stavbu a tovar pre domácnosť

Čo ponúka OBI vo svojej predajni

OBI vo svojich obchodoch ponúka nasledovný sortiment výrobkov: Na stavbu - stavebné materiály, omietka, malta, cement, izolačné materiály, dlažby, obkladačky, mozaiky, interiérové dvere, zárubne, zhrňovacie dvere, oceľové dvere, laminátové podlahy, parkety, lepidlá, škárovacie hmoty, zábradlia, interiérové schodiská, stavebné drevo, plastové okná, strešné okná, parapety, tesnenie, obrubníky, drevené obklady, garáže, prístrešky a omnoho viac. Do záhrady a pre voľný čas ponúkajú drevené, kovové záhradné domčeky s príslušenstvom, záhradný nábytok, slnečníky, kosačky s príslušenstvom, záhradné traktory, vonkajšie osvetlenie, záhradnícké náradie, ploty, múry, chodníky, skleníky, bicykle, hnojivá, osivá, chovateľské potreby a iné. Do bytu ponúka potreby na maľovani, tapetovanie, upratovanie, nábytok, krby, svietidlá, kompletnú výbavu do kuchyne, vybavenie do kúpeľne, ďalej koberce textílie a oveľa viac.

História OBI

Prvý obchod vznikol v Hamburgu 1970. Zakladateľom boli Dr. Emil Lux a Manfred Mann. Inšpirovali ich staršie reťazce z USA. Spoločnosť začala budovať svoje zahraničné pobočky v okolitých štátoch - Taliansko, Maďarsko, Česko, Rakúsko, Poľsko, Slovinsko, Švajčiarsko, Rusko, Ukrajina. Na Slovensku je veľmi obľúbený obchod medzi domácimi kutilmi. Na Slovensku má 12 dobre vybavených predajní.

V predajniach OBI vyškolený personál okrem predaja ponúka aj služby ako miešanie farieb podľa želania zákazníka v mnohých odtieňoch pre interierové aj fasádne steny a to všetko aj na počkanie. V oddelení spracovania dreva poskytujú nasledovné služby: Rezanie kolmých rezov, výrez otvorov na drezy v pracovných doskách, spájanie pracovných dosiek, olepovanie laminovaných hrán. Problém dovozom tovaru vždy vyrieši  OBI. V predajni je možné tiež vypožičiavanie náradia. Majiteľ OBI Bonus Karty má výhodné ponuky a rôzne zľavové kupóny. Narodeninovú poukážku dostane zákazník e-mailom. Pri nákupe nad 100€ je možné splácanie bez navýšenia ceny. OBI darčeková karta je vhodný darček pre blízkych.

Príjemné nakupovanie, skrášľovanie domu a záhrady s produktmi od OBI.