Tiendeo official website

Jar 2024

2 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Kinekus ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Kinekus zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Kinekus alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Je momentálne 2 Kinekus katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Kinekus katalóg "Jar 2024" platné od od 7/5 do do 31/5 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Lyreco
  • Logo Tupperware
  • Logo Keramika Soukup
  • Logo Gorenje
  • Logo tedi
  • Logo 4home

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Kinekus ...

Kinekus je sieť obchodov s tovarom pre dom a záhradu

Sortiment tovaru

KNEKUS vo svojich obchodoch ponúka tisícky druhov tovaru v týchto kategóriách: domáce potreby, železiarstvo, ručné a elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, záhradu, dielňu, elektrospotrebiče, a ďalší doplnkový sortiment. Do kuchyne ponúka všetko potrebné k vareniu, k pečeniu, k stolovaniu, k zaváraniu. Do kúpeľne doplnky, batérie, wc misy, sprchy, pomôcky na upratovanie. Do domácnosti všetko na pranie, žehlenie, úložné priestory, rohožky, ochrana proti hmyzu, zimná údržba, hračky, farby, laky, drogéria, pílky, vrtáky, spojovací materiál, zámky, reťaze, laná, murárske náradia, stroje, lešnie, záhradné náradie, sudy, zavlažovanie, fúriky, grily, dekorácie, záhradný nábytok, slnečníky, bazény, ohrievače, sporáky, príslušenstvo a ešte omnoho viac.

Informácie o KINEKUS

Firma KINEKUS vznikla najprv ako výrobná firma v roku 1991, a od roku 1992 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru. V roku 2001 KINEKUS s.r.o. otvára svoj prvý supermarket domácich potrieb v Žiline, ktorý je aj prvým na Slovensku. Postupne pribúdajú ďalšie supermarkety so samostatnými oddeleniami záhrady a vykurovania a to v Ružomberku, v Trenčíne, v Bratislave. Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 18 tisíc druhov tovaru. Materská firma KINEKUS pôsobí ako veľkoobchod, ktorý zásobuje viac ako 1500 obchodných partnerov na celom území Slovenska. V roku 2004 vzniká spolčnosť KINEKUS SLOVAKIA s.r.o. ktorá sa špecializuje na import a export všetkých komodít do krajín Európy, Ázie ako aj iných kontinentov.

Spoločnosť KINEKUS sa správa zodpovedne k životnému prostrediu, preto v určitých predajniach môžeš bezplatne odovzdať batérie, akumulátory a elektroodpad. Kinekus v Žiline a v Ružomberku má vlastné čerpacie stanice. Vo svojich obchodoch pravidelne ponúkajú rôzne zľavy, preto ich sleduj a ušetri pri nákupe. V e-shope zakúpení tovar doručia priamo na určené miesto, poštovné účtujú podľa váhy a rozmerov tovaru. Platbu uskutočníš pri preberaní v hotovosti, bankovým prevodom, alebo platobnou kartou. Reklamácie a výmenu tovaru vybavíš podľa platných predpisov obchodu, preto si pozorne prečítaj obchodné podmienky na web stránke KINEKUS.

Príjemné nakupovanie a skrášľovanie domu a záhrady s pomocou KINEKUS!