Tiendeo official website

Pre aktuálne ponuky a ceny

Viac ako mesiac

Ponuky JYSK

Hľadáš najlepšie JYSK ponuky?

Ak hľadáš najväčšie JYSK zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od JYSK alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Je momentálne 2 JYSK katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší JYSK katalóg "Pre aktuálne ponuky a ceny" platné od od 29/2 do do 30/6 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Lyreco
  • Logo Tupperware
  • Logo Keramika Soukup
  • Logo Gorenje
  • Logo tedi
  • Logo 4home

Niečo, čo ťa môže zaujímať - JYSK ...

JYSK - predajne s tovarom pre domácnosť a záhradu

Čo ponúka JYSK

Tovar od dodávateľov sa do obchodov dostane až po prísnej kontrole a testoch - testujú stabilitu, prítomnosť škodlivých látok. JYSK má viac ako 500 dodávateľov na celom svete. JYSK ponúka nábytok do celého bytu. Spálňa: komody, postele, matrace, nočné stolíky, obliečky, paplóny, rošty, rozkladacie pohovky, šatníkové skrine, vankúše, zrkadlá. Kúpeľňa: toaletné koše, uteráky, župany, závesy, ostatné doplnky. Kancelárie: písací stôl, stoličky, písacie potreby. Obývacia izba: sedačky, taburetky, stolíky, kreslá, doplnky. Jedáleň: stoličky, stoly, barový pult, obedové súpravy, lavice, príborníky. Ďalej ponúkajú odkladacie priestory ako rôzne skrine, police, skriňka na obuv, košíky, knižnice, záclony, závesy, garniže, deky, dekorácie, koberce, lampy. Do záhrady ponúkajú lavice, slnečníky, lampáše, tienidlá, kvetináče, prístrešky, solárne lampy a všeličo iné.

 

História JYSK

Spoločnosť JYSK vlastní zakladateľ Lars Larsen, ktorý v roku 1987 otvoril prvý obchod JYSK v Dánsku, v meste Aarhus. Ďalšie obchody pribudli v Nemecku vo Fracúzsku, v Grónsku, na Islande a postupne v ďalších destináciách. Skupinu  JYSK tvoria spoločniosti JYSK Nordic, JYSK Frasiche a DANISCHES BETTENLAGER. Spoločnosti celkovo majú 2 701 obchodov v 51 krajinách. Larsen bol medzi prvými, ktorý začal v Dánsku využívať televíznu reklamu. Je jedným z hlavných športových sponzorov. Svoj prvý obchod na Slovensku otvoril v Trenčíne v roku 2006. 

JYSK pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje veľmi výhodné akcie, súťaže. O akciách informujú letákmi doručenými do poštových schránok a na webe. Je možné nakupovať ako v kamenných obchodoch, tak aj on-line, na splátky bez navýšenia ceny výrobku. Objednaný tovar dovezú priamo domov. Reklamácia, vrátenie tovaru a s nimi ponúknutá záruka je samozrejmosťou podľa platných predpisov. Darčekovou kartou je možné potesiť priateľov alebo rodinu. Minimálna hodnota darčekovej karty je 5€. Táto karta sa dá využit v obchode, ale aj on-line.

Šťastné nakupovanie v obchodoch JYSK!