Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Dom a Záhrada

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Dom a Záhrada obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Tescoma ...

Tescoma je výrobcom kuchynských potrieb

Sortiment značky Tescoma

Sortiment Tescoma zahŕňa takmer 4000 položiek. Výrobky značky Tescoma nesú pečať originality. Na prípravu a spracovanie potravín ponúka široký sortiment pomôcok, ako sú krájače, strúhadlá, nože, nožnice, dosky na krájanie, chňapky, utierky, rukavice; na varenie - hrnce, tlakové hrnce, pokrievky, riad do mikrovlnky; na pečenie - vykrajovačky, formičky, odmerky, váhy, formy a plechy, zapekaciie misy; na stolovanie - taniere, príbory, misky, koreničky, prestieranie, poháre, kanvice, dózy, termosky, obedáre a ešte oveľa viac. Sortiment produktov nájdeš vo všetkých nákupných centrách v predajni Tescoma a v partnerských predajniach domácich potrieb.

Informácie o spoločnosti Tescoma

Spoločnosť Tescoma s.r.o. vznikla v roku 1992 v Zlíne, kde má sídlo dodnes. Od vzniku zostávajú verní svojim pôvodným zásadám - ponúknuť široký sortiment výrobkov v prvotriednej kvality za priaznivú cenu, rozvíjať vlastný origonálny dizajn kuchynských potrieb, propagovať obchodnú značku a dobré meno Českej republiky vo svete. Tescoma je jednotkou na českom aj na slovenskom trhu. Dlhodobé úspešné pôsobenie môžu ďakovať neustálym výskumom a vývojom výrobkov, originálnemu dizajnu, kvalitným materiálom a širokej ponuke. Hlavným cieľom je rozširovať svoju pôsobnosť do celého sveta a budovať sieť plnosortimentných predajní v novo vznikajúcich nákupných centrách. Od roku 1994 Tescoma ponúka svoje výrobky aj v zahraničí - Taliansko, Rusko, Poľsko, Španielsko, Portugalsko, Ukrajina. Prostredníctvom externej centrály v Taliansku exportujú do 80 krajín.

Tescoma sa snaží verným zákazníkom ponúknuť niečo naviac. Každý mesiac sa stretávaš na pultoch s novinkami a akciami za priaznivé ceny. Prejavom záväzku k zákazníkovi je aj nadštandartná záručná doba, ktorá závsí od použitej technológie, materiálu a používania produktu. Záručná doba môže byť 3, 5 a u niektorých produktoch dokonca až 10 rokov. Objednať náhradné diely môžeš v servisnom stredisku Tescoma. Reklamácie si uplatniš podľa platných predpisov, ktoré máš k dspozícii na web stránke Tescoma. Produkty od Tescoma môžeš objednať aj z pohodlia tvojho domova on-line. Tovar domov doručí kurierska služba. Za nákup zaplatíš buď v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom.

Príjemné nakupovanie a varenie s pomôckami od Tescoma!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie