Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Tescoma.

Hľadáš najlepšie Tescoma ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Tescoma zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Tescoma alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Tescoma a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Dom a Záhrada, ako je napríklad brožúra OBI "OBI Sezónny výpredaj" platné od od 17/8 do do 28/9.

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Tescoma ...

Tescoma je výrobcom kuchynských potrieb

Sortiment značky Tescoma

Sortiment Tescoma zahŕňa takmer 4000 položiek. Výrobky značky Tescoma nesú pečať originality. Na prípravu a spracovanie potravín ponúka široký sortiment pomôcok, ako sú krájače, strúhadlá, nože, nožnice, dosky na krájanie, chňapky, utierky, rukavice; na varenie - hrnce, tlakové hrnce, pokrievky, riad do mikrovlnky; na pečenie - vykrajovačky, formičky, odmerky, váhy, formy a plechy, zapekaciie misy; na stolovanie - taniere, príbory, misky, koreničky, prestieranie, poháre, kanvice, dózy, termosky, obedáre a ešte oveľa viac. Sortiment produktov nájdeš vo všetkých nákupných centrách v predajni Tescoma a v partnerských predajniach domácich potrieb.

Informácie o spoločnosti Tescoma

Spoločnosť Tescoma s.r.o. vznikla v roku 1992 v Zlíne, kde má sídlo dodnes. Od vzniku zostávajú verní svojim pôvodným zásadám - ponúknuť široký sortiment výrobkov v prvotriednej kvality za priaznivú cenu, rozvíjať vlastný origonálny dizajn kuchynských potrieb, propagovať obchodnú značku a dobré meno Českej republiky vo svete. Tescoma je jednotkou na českom aj na slovenskom trhu. Dlhodobé úspešné pôsobenie môžu ďakovať neustálym výskumom a vývojom výrobkov, originálnemu dizajnu, kvalitným materiálom a širokej ponuke. Hlavným cieľom je rozširovať svoju pôsobnosť do celého sveta a budovať sieť plnosortimentných predajní v novo vznikajúcich nákupných centrách. Od roku 1994 Tescoma ponúka svoje výrobky aj v zahraničí - Taliansko, Rusko, Poľsko, Španielsko, Portugalsko, Ukrajina. Prostredníctvom externej centrály v Taliansku exportujú do 80 krajín.

Tescoma sa snaží verným zákazníkom ponúknuť niečo naviac. Každý mesiac sa stretávaš na pultoch s novinkami a akciami za priaznivé ceny. Prejavom záväzku k zákazníkovi je aj nadštandartná záručná doba, ktorá závsí od použitej technológie, materiálu a používania produktu. Záručná doba môže byť 3, 5 a u niektorých produktoch dokonca až 10 rokov. Objednať náhradné diely môžeš v servisnom stredisku Tescoma. Reklamácie si uplatniš podľa platných predpisov, ktoré máš k dspozícii na web stránke Tescoma. Produkty od Tescoma môžeš objednať aj z pohodlia tvojho domova on-line. Tovar domov doručí kurierska služba. Za nákup zaplatíš buď v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom.

Príjemné nakupovanie a varenie s pomôckami od Tescoma!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies