Tiendeo official website

Teplé leto všetkými zmyslami

Viac ako mesiac

  Hľadáš najlepšie Tescoma ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Tescoma zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Tescoma alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Tescoma katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Tescoma katalóg "Teplé leto všetkými zmyslami" platné od od 3/6 do do 31/8 a začni šetriť teraz!

  Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo tedi
  • Logo Kärcher
  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo Kondela
  • Logo JYSK

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Tescoma ...

  Tescoma je výrobcom kuchynských potrieb

  Sortiment značky Tescoma

  Sortiment Tescoma zahŕňa takmer 4000 položiek. Výrobky značky Tescoma nesú pečať originality. Na prípravu a spracovanie potravín ponúka široký sortiment pomôcok, ako sú krájače, strúhadlá, nože, nožnice, dosky na krájanie, chňapky, utierky, rukavice; na varenie - hrnce, tlakové hrnce, pokrievky, riad do mikrovlnky; na pečenie - vykrajovačky, formičky, odmerky, váhy, formy a plechy, zapekaciie misy; na stolovanie - taniere, príbory, misky, koreničky, prestieranie, poháre, kanvice, dózy, termosky, obedáre a ešte oveľa viac. Sortiment produktov nájdeš vo všetkých nákupných centrách v predajni Tescoma a v partnerských predajniach domácich potrieb.

  Informácie o spoločnosti Tescoma

  Spoločnosť Tescoma s.r.o. vznikla v roku 1992 v Zlíne, kde má sídlo dodnes. Od vzniku zostávajú verní svojim pôvodným zásadám - ponúknuť široký sortiment výrobkov v prvotriednej kvality za priaznivú cenu, rozvíjať vlastný origonálny dizajn kuchynských potrieb, propagovať obchodnú značku a dobré meno Českej republiky vo svete. Tescoma je jednotkou na českom aj na slovenskom trhu. Dlhodobé úspešné pôsobenie môžu ďakovať neustálym výskumom a vývojom výrobkov, originálnemu dizajnu, kvalitným materiálom a širokej ponuke. Hlavným cieľom je rozširovať svoju pôsobnosť do celého sveta a budovať sieť plnosortimentných predajní v novo vznikajúcich nákupných centrách. Od roku 1994 Tescoma ponúka svoje výrobky aj v zahraničí - Taliansko, Rusko, Poľsko, Španielsko, Portugalsko, Ukrajina. Prostredníctvom externej centrály v Taliansku exportujú do 80 krajín.

  Tescoma sa snaží verným zákazníkom ponúknuť niečo naviac. Každý mesiac sa stretávaš na pultoch s novinkami a akciami za priaznivé ceny. Prejavom záväzku k zákazníkovi je aj nadštandartná záručná doba, ktorá závsí od použitej technológie, materiálu a používania produktu. Záručná doba môže byť 3, 5 a u niektorých produktoch dokonca až 10 rokov. Objednať náhradné diely môžeš v servisnom stredisku Tescoma. Reklamácie si uplatniš podľa platných predpisov, ktoré máš k dspozícii na web stránke Tescoma. Produkty od Tescoma môžeš objednať aj z pohodlia tvojho domova on-line. Tovar domov doručí kurierska služba. Za nákup zaplatíš buď v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom.

  Príjemné nakupovanie a varenie s pomôckami od Tescoma!