Tiendeo official website

BAUHAUS

Onedlho vyprší

Hľadáš najlepšie BAUHAUS ponuky?

Ak hľadáš najväčšie BAUHAUS zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od BAUHAUS alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Momentálne existuje 1 BAUHAUS katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší BAUHAUS katalóg "BAUHAUS" platné od od 4/9 do do 1/10 a začni šetriť teraz!

Nájdi katalógy v BAUHAUS v tvoje mesto

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Niečo, čo ťa môže zaujímať - BAUHAUS ...

BAUHAUS je obchodné centrum produktmi pre dom a záhradu

Sortiment tovaru v BAUHAUS

Zabezpečujú kontrolu kvality, aby sa k zákazníkovi dostal kvalitný produkt. Niektoré značky sú preto vyvinuté len pre predajne BAUHAUS. Tieto značky sú: PROBAU, STABILIT, REGALUX, PALAZZO, KANTOFLEX, PORTAFERM, VOLTOMAT, SUNFUN, KINGSTONE a iné. Pre stavbu a renováciu stavieb ponúkajú omietky, izolačné materiály, stavebné dielce, lešenia, farby, laky, interiérové aj fasádne, obkladačky, dlaždice, lepidlá v širokom sortimente podľa účelu využitia, strešné krytiny, okná, dvere, sanita, všetko na kúrenie, stroje, náradie pre stavebné práce, nábytok, doplnky, záhradný nábytok, ploty, chodníky, tienidlá, dekorácie do záhrady, zavlažovací systém, drevený materiál a ešte omnoho viac.

Informácie o spoločnosti BAUHAUS

BAUHAUS je špecialista pre dielňu, dom a záhradu. Prvé odborné centrum bolo otvorené v Nemecku v roku 1960. Táto sieť sa každým rokom rozširuje. Na Slovensku je od roku 2015 v Bratislave Pharos Parku. BAUHAUS sa stal tradičným miestom, kam prichádzajú milióny zákazníkov nakupovať všetko pre dom, stavbu a záhradu a to pod jednou strechou a v samoobslužnej forme na 15 oddeleniach. V súčasnosti je 273 odborných centier BAUHAUS v 19 štátoch Európy. Takmer polovica produktov pochádza od lokálnych výrobcov a obchodných partnerov. Okrem renomovaných značiek BAUHAUS ponúka už spomínané produkty vlastnej značy.

BAUHAUS centrum okrem dovozu nakúpeného tovaru ponúka aj iné služby. Patria sem montážne služby, rezanie železiarskeho, dreveného materiálu, vodoinštalatérske služby, požičanie náradia, prívesu, dodávky, ďalej rámovanie obrazov, kľúčová služba, brúsenie, miešanie farieb. Spoločnosť BAUHAUS v zmysle svojich platných predpisov poskytuje 5 ročnú záruku na niektoré vybrané produkty. Ak si nakúpil nadbytočné množstvo tovaru, môžeš vrátiť s predložením dokladu o kúpe. Neplatí to pre tovar, ktorý bol upravený podľa priania zákazníka. Členom vernostného programu sú pripravené zaujímavé zľavy. Darčekovou kartou od BAUHAUS môžeš prekvapiť svojich blízkych. Platnosť darčekovej karty je neobmedzená.

Príjemné nakupovanie v sieti BAUHAUS!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies