Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Najdi ponuky BAUHAUS - Tvoje mesto

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Dom a Záhrada obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - BAUHAUS ...

BAUHAUS je obchodné centrum produktmi pre dom a záhradu

Sortiment tovaru v BAUHAUS

Zabezpečujú kontrolu kvality, aby sa k zákazníkovi dostal kvalitný produkt. Niektoré značky sú preto vyvinuté len pre predajne BAUHAUS. Tieto značky sú: PROBAU, STABILIT, REGALUX, PALAZZO, KANTOFLEX, PORTAFERM, VOLTOMAT, SUNFUN, KINGSTONE a iné. Pre stavbu a renováciu stavieb ponúkajú omietky, izolačné materiály, stavebné dielce, lešenia, farby, laky, interiérové aj fasádne, obkladačky, dlaždice, lepidlá v širokom sortimente podľa účelu využitia, strešné krytiny, okná, dvere, sanita, všetko na kúrenie, stroje, náradie pre stavebné práce, nábytok, doplnky, záhradný nábytok, ploty, chodníky, tienidlá, dekorácie do záhrady, zavlažovací systém, drevený materiál a ešte omnoho viac.

Informácie o spoločnosti BAUHAUS

BAUHAUS je špecialista pre dielňu, dom a záhradu. Prvé odborné centrum bolo otvorené v Nemecku v roku 1960. Táto sieť sa každým rokom rozširuje. Na Slovensku je od roku 2015 v Bratislave Pharos Parku. BAUHAUS sa stal tradičným miestom, kam prichádzajú milióny zákazníkov nakupovať všetko pre dom, stavbu a záhradu a to pod jednou strechou a v samoobslužnej forme na 15 oddeleniach. V súčasnosti je 273 odborných centier BAUHAUS v 19 štátoch Európy. Takmer polovica produktov pochádza od lokálnych výrobcov a obchodných partnerov. Okrem renomovaných značiek BAUHAUS ponúka už spomínané produkty vlastnej značy.

BAUHAUS centrum okrem dovozu nakúpeného tovaru ponúka aj iné služby. Patria sem montážne služby, rezanie železiarskeho, dreveného materiálu, vodoinštalatérske služby, požičanie náradia, prívesu, dodávky, ďalej rámovanie obrazov, kľúčová služba, brúsenie, miešanie farieb. Spoločnosť BAUHAUS v zmysle svojich platných predpisov poskytuje 5 ročnú záruku na niektoré vybrané produkty. Ak si nakúpil nadbytočné množstvo tovaru, môžeš vrátiť s predložením dokladu o kúpe. Neplatí to pre tovar, ktorý bol upravený podľa priania zákazníka. Členom vernostného programu sú pripravené zaujímavé zľavy. Darčekovou kartou od BAUHAUS môžeš prekvapiť svojich blízkych. Platnosť darčekovej karty je neobmedzená.

Príjemné nakupovanie v sieti BAUHAUS!