Tiendeo official website

Katalog_HOME_10_2023_2

25 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Decodom ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Decodom zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Decodom alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Je momentálne 7 Decodom katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Decodom katalóg "Katalog_HOME_10_2023_2" platné od od 25/10 do do 31/12 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Decodom ...

Decodom - tradičný slovenský výrobca nábytku

Čo ponúka Decodom

Decodom ponúka do celého bytu zariadenie podľa vkusu každého zákazníka. Do kuchyne - kuchynské zostavy, drezy, stoly, stoličky, pracovné dosky, kuchynské lavice, úložné priestory, svietidlá, batérie a ostatné doplnky, ktoré patria do kuchyne. Do obývačky ponúka obývacie zostavy, kreslá, sedačky, taburetky, komody, stoly, police, vitríny, zrkadlá a iné. Do spálne - šatníky, postele, matrace, rohože do postele, nočné stolíky, posteľnú bielizeň, závesy a iné. Do detskej izby - detské postele, šatníky, úložné priestory a všeličo iné. Ďalej ponúka výbavu do predsiene a do kancelárie. Vďaka externým dodávateľom tu ma zákaník k dispozícii aj elektroniku do domácnosti a to všetko pod jednou strechou.

História Decodomu

Adolf Schmidt, rakúsky podnikateľ mal k regiónu Topolčian blízko. Najprv v neďalekých Bošanoch založil garbiareň, a potom sa rozhodol využiť okolité lesy a založil parnú pílu. Píla spracúvala masívne drevo a z toho v Topolčanoch vyrábali parkety. Po vojne sa Topolčany začalo meniť na priemyselné mesto. Vo fabrike s názvom Drevoindustria sa začala výroba nábytku, nadväzujúca na tradíciu parnej píly. Od roku 1958 sa firma vyprofilovala pod názvom Mier. Mier bol podnik celoslovenskou pôsobnosťou a patril k dvom najväčším výrobcom vtedajšom Československu. Po politických zmenách a po privatizácii podnik prešiel do súkromných rúk. V roku 1998 však došlo k problémom a majetok akciovej spoločnosti Mier sa dostal do konkurzu. Miesto akciovej spoločnosti zaujala spoločnosť Dekodom. Firma okamžite obnovila výrobu a vykonala radikálne zmeny v manažmente a závod sa postavil na nohy. Spoločnosť otvorila prvú maloobchodnú predajňu aj  kuchynské študio. Odvtedy otvoril viac plnosortimentných obchodov. V súčasnosti má na Slovensku vyše 20 obchodov.

Decodom ponúka svoje vlastné služby. V príjemnom prostredí na veľkej ploche má zákazník k dispozícii všetko do svojho bytu aj s doplnkami. Kvalifikovaný presonál ochotne poradí pri výbere a pripraví 3D návrhy. Firma ponúka tiež prepravnú službu a tovar dovezie až domov. Na montáž vykonanú s firmou získa klient 3 ročnú záruku. Nábytok je môžné objednať aj on-line. Platba sa dá uskutočniť v hotovosti, kartou a bankovým prevodom. Je možné dohodnúť sa aj na splátkovom kalendári. Reklamácie prijímajú podľa platných zákonov.

Príjemné nakupovanie v Decodome!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies