Leták Decodom

7 dní zostáva
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Dom a Záhrada

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Dom a Záhrada obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Decodom ...

Decodom - tradičný slovenský výrobca nábytku

Čo ponúka Decodom

Decodom ponúka do celého bytu zariadenie podľa vkusu každého zákazníka. Do kuchyne - kuchynské zostavy, drezy, stoly, stoličky, pracovné dosky, kuchynské lavice, úložné priestory, svietidlá, batérie a ostatné doplnky, ktoré patria do kuchyne. Do obývačky ponúka obývacie zostavy, kreslá, sedačky, taburetky, komody, stoly, police, vitríny, zrkadlá a iné. Do spálne - šatníky, postele, matrace, rohože do postele, nočné stolíky, posteľnú bielizeň, závesy a iné. Do detskej izby - detské postele, šatníky, úložné priestory a všeličo iné. Ďalej ponúka výbavu do predsiene a do kancelárie. Vďaka externým dodávateľom tu ma zákaník k dispozícii aj elektroniku do domácnosti a to všetko pod jednou strechou.

História Decodomu

Adolf Schmidt, rakúsky podnikateľ mal k regiónu Topolčian blízko. Najprv v neďalekých Bošanoch založil garbiareň, a potom sa rozhodol využiť okolité lesy a založil parnú pílu. Píla spracúvala masívne drevo a z toho v Topolčanoch vyrábali parkety. Po vojne sa Topolčany začalo meniť na priemyselné mesto. Vo fabrike s názvom Drevoindustria sa začala výroba nábytku, nadväzujúca na tradíciu parnej píly. Od roku 1958 sa firma vyprofilovala pod názvom Mier. Mier bol podnik celoslovenskou pôsobnosťou a patril k dvom najväčším výrobcom vtedajšom Československu. Po politických zmenách a po privatizácii podnik prešiel do súkromných rúk. V roku 1998 však došlo k problémom a majetok akciovej spoločnosti Mier sa dostal do konkurzu. Miesto akciovej spoločnosti zaujala spoločnosť Dekodom. Firma okamžite obnovila výrobu a vykonala radikálne zmeny v manažmente a závod sa postavil na nohy. Spoločnosť otvorila prvú maloobchodnú predajňu aj  kuchynské študio. Odvtedy otvoril viac plnosortimentných obchodov. V súčasnosti má na Slovensku vyše 20 obchodov.

Decodom ponúka svoje vlastné služby. V príjemnom prostredí na veľkej ploche má zákazník k dispozícii všetko do svojho bytu aj s doplnkami. Kvalifikovaný presonál ochotne poradí pri výbere a pripraví 3D návrhy. Firma ponúka tiež prepravnú službu a tovar dovezie až domov. Na montáž vykonanú s firmou získa klient 3 ročnú záruku. Nábytok je môžné objednať aj on-line. Platba sa dá uskutočniť v hotovosti, kartou a bankovým prevodom. Je možné dohodnúť sa aj na splátkovom kalendári. Reklamácie prijímajú podľa platných zákonov.

Príjemné nakupovanie v Decodome!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie