Reklama

Leták Merkury Market

20 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Merkury Market ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Merkury Market zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Merkury Market alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Merkury Market katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Merkury Market katalóg "Leták Merkury Market" platné od 01/02/2023 do 28/02/2023 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada obchody

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo tedi
  • Logo Kondela

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Merkury Market ...

Merkury Market - predajňa s výrobkami pre zariadenie interiéru a stavebných materiálov

Spoznaj Merkury Market

Merkury Market každý rok rozširuje svoju obchodnú sieť. Zabezpečuje svojim klientom najpestrejšiu ponuku keramických dlažieb a obkladov v danom regióne od značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a zo Španielska. Spokojní budú aj zákazníci, ktorí majú záujem o stolárske výrobky, pretože ponúkajú pestrú ponuku dverí, okien (drevených, hliníkových, plastových), ako aj stenových panelov, laminátových podlách. V ponuke je aj montáž u nich zakúpených okien, dvier. Okrem toho Merkury Market svojim klientom ponúka najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a tiež kobercov. Bohatý je aj výber sanitárnej techniky. V ponuke majú aj rôzne náradia k vykonaniu prác so zakúpenými produktmi. Ďalšie produkty: moderný kuchynský nábytok, sprchy, kuchynské drezy, odsávače pár, príslušenstvo k dverám, nábytok do každej miestnosti, záhradné stoličky, lehátka, altánky, hojdačky, balkónový nábytok, gril, bazény, zavlažovanie, záhrané doplnky, ploty, kosačky, píly, vodoinštalačný materiál, elektroinštalačný materiál, klimatizácie atď. 

 

Merkury Market

Poľská firma Merkury Market na Slovensku pôsobí od roku 1991. Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie a stavebné činnosti. Patrí k najdynamickejšie expandujúcim obchodno - predajným firmám v stavebníctve. V súčasnosti má predajne vo všetkých regiónoch Slovenska. 

Pre používanie služieb Merkury Market sa snažia zákazníkov osloviť aj cenami, ktoré môžu konkurovať iným obchodným reťazcom na Slovensku. Ponúkajú množstvo akcii, realizácie nákupu formou splátkového predaja. Čoraz populárnejšie sú "Karty Stáleho Klienta" vydávané pre stálych zákazníkov umožňujúce ovplyvniť výšku poskytnutej zľavy. Darčeková karta je jednorázová a platí po dobu 6 mesiacov odo dňa nákupu. Poskytujú aj služby stolárskych prác a šitie záclon a závesov. Zakúpený tovar dovezú domov do 24 hodín.

Šťastné nakupovanie v predajniach Merkury Market!

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Dom a Záhrada

Zásady ochrany osobných údajov

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona