Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Dom a Záhrada obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Merkury Market ...

Merkury Market - predajňa s výrobkami pre zariadenie interiéru a stavebných materiálov

Spoznaj Merkury Market

Merkury Market každý rok rozširuje svoju obchodnú sieť. Zabezpečuje svojim klientom najpestrejšiu ponuku keramických dlažieb a obkladov v danom regióne od značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a zo Španielska. Spokojní budú aj zákazníci, ktorí majú záujem o stolárske výrobky, pretože ponúkajú pestrú ponuku dverí, okien (drevených, hliníkových, plastových), ako aj stenových panelov, laminátových podlách. V ponuke je aj montáž u nich zakúpených okien, dvier. Okrem toho Merkury Market svojim klientom ponúka najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a tiež kobercov. Bohatý je aj výber sanitárnej techniky. V ponuke majú aj rôzne náradia k vykonaniu prác so zakúpenými produktmi. Ďalšie produkty: moderný kuchynský nábytok, sprchy, kuchynské drezy, odsávače pár, príslušenstvo k dverám, nábytok do každej miestnosti, záhradné stoličky, lehátka, altánky, hojdačky, balkónový nábytok, gril, bazény, zavlažovanie, záhrané doplnky, ploty, kosačky, píly, vodoinštalačný materiál, elektroinštalačný materiál, klimatizácie atď. 

 

Merkury Market

Poľská firma Merkury Market na Slovensku pôsobí od roku 1991. Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie a stavebné činnosti. Patrí k najdynamickejšie expandujúcim obchodno - predajným firmám v stavebníctve. V súčasnosti má predajne vo všetkých regiónoch Slovenska. 

Pre používanie služieb Merkury Market sa snažia zákazníkov osloviť aj cenami, ktoré môžu konkurovať iným obchodným reťazcom na Slovensku. Ponúkajú množstvo akcii, realizácie nákupu formou splátkového predaja. Čoraz populárnejšie sú "Karty Stáleho Klienta" vydávané pre stálych zákazníkov umožňujúce ovplyvniť výšku poskytnutej zľavy. Darčeková karta je jednorázová a platí po dobu 6 mesiacov odo dňa nákupu. Poskytujú aj služby stolárskych prác a šitie záclon a závesov. Zakúpený tovar dovezú domov do 24 hodín.

Šťastné nakupovanie v predajniach Merkury Market!