Platí iba pre predajne Möbelix COMPACT

Uverejnené včera
Otvor ponuky

Ponuky Möbelix

Hľadáš najlepšie Möbelix ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Möbelix zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Möbelix alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Je momentálne 15 Möbelix katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Möbelix katalóg "Platí iba pre predajne Möbelix COMPACT" platné od 26/09/2022 do 09/10/2022 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada obchody

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Möbelix ...

Möbelix - obchod s nábytkom a bytovými doplnkami

Sortiment v obchodoch Möbelix

Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom na Slovensku. Doménou je cenovo výhodný nábytok do obývacej izby, spálne, jedálne, pracovne, kúpeľne, detskej izby, záhrady. Ponúka kuchyne na mieru, doplnky do domácnosti, koberce, závesy, čalúnený nábytok,  obývacie steny, konferenčné stolíky, elektrické krby, šatníkové skrine, matrace, postele, rošty, nočné stolíky, stoly do jedálne, stoličky, barové stoličky, vitríny, komody, police, riad, poháre, príbory, umývadlá, batérie, nábytok do kúpeľne, doplnky do kúpeľne, osvetlenie do interiéru, nábytkové osvetlenie, žiarovky, svietidlá, vonkajšie osvetlenie, stropné ventilátory, dekoračné osvetlenie, sviečky, aromalampy, obrazy, vázy, sochy, hodiny, kvetináče, textil do spálne, obývačky, záclony, rolety, žalúzie, rohožky, elektrospotrebiče do domácnosti, tašky, kufre, doplnky na voľný čas, autopríslušenstvo, náradie do dielne, záhradný nábytok, hojdačky, slnečníky, grilovanie, bazény a ešte oveľa viac.

 

Minulosť Möbelixu

Prvú predajňu Möbelix na Slovensku otvorili 13. októbra 2004. Za projektom stála materská spoločnosť Möbelixu - diskontná predajňa XXXLutz, ktorá sídli v Rakúsku v meste Wales. V Európe má rozsiahlu sieť predajní. Na Slovensku má 6 pobočiek, a to v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Trenčíne, v Košiciach, v Nitre a v Prešove.

Möbelix ponúka pre zákazníkov rôzne služby ako 3D plánovanie kuchýň, montáž a inštalácia kuchyne, presné zameranie, dodanie tovaru až domov. On-line objednaný nábytok je možné prebrať aj osobne. Na bónusovú kartu za každých 10€ sa pripíše jeden bod. Blízkych je možné obdarovať darčekovou poukážkou. Starý nábytok zakazníkom likviduje Möbelix. Reklamácia sa uplatni podľa platných predpisov predajne, preto pred nákupom je potrebné prečítať obchodné podmienky.

Štastné a pohodlné nakupovanie!

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Dom a Záhrada

Zásady ochrany osobných údajov

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona