Najdi ponuky Möbelix - Tvoje mesto

Najpopulárnejšie Dom a Záhrada týždenné reklamy

Nieco, co ta môže zaujímat - Möbelix ...

Möbelix - obchod s nábytkom a bytovými doplnkami

Sortiment v obchodoch Möbelix

Möbelix je najvýhodnejší obchod s nábytkom na Slovensku. Doménou je cenovo výhodný nábytok do obývacej izby, spálne, jedálne, pracovne, kúpeľne, detskej izby, záhrady. Ponúka kuchyne na mieru, doplnky do domácnosti, koberce, závesy, čalúnený nábytok,  obývacie steny, konferenčné stolíky, elektrické krby, šatníkové skrine, matrace, postele, rošty, nočné stolíky, stoly do jedálne, stoličky, barové stoličky, vitríny, komody, police, riad, poháre, príbory, umývadlá, batérie, nábytok do kúpeľne, doplnky do kúpeľne, osvetlenie do interiéru, nábytkové osvetlenie, žiarovky, svietidlá, vonkajšie osvetlenie, stropné ventilátory, dekoračné osvetlenie, sviečky, aromalampy, obrazy, vázy, sochy, hodiny, kvetináče, textil do spálne, obývačky, záclony, rolety, žalúzie, rohožky, elektrospotrebiče do domácnosti, tašky, kufre, doplnky na voľný čas, autopríslušenstvo, náradie do dielne, záhradný nábytok, hojdačky, slnečníky, grilovanie, bazény a ešte oveľa viac.

 

Minulosť Möbelixu

Prvú predajňu Möbelix na Slovensku otvorili 13. októbra 2004. Za projektom stála materská spoločnosť Möbelixu - diskontná predajňa XXXLutz, ktorá sídli v Rakúsku v meste Wales. V Európe má rozsiahlu sieť predajní. Na Slovensku má 6 pobočiek, a to v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Trenčíne, v Košiciach, v Nitre a v Prešove.

Möbelix ponúka pre zákazníkov rôzne služby ako 3D plánovanie kuchýň, montáž a inštalácia kuchyne, presné zameranie, dodanie tovaru až domov. On-line objednaný nábytok je možné prebrať aj osobne. Na bónusovú kartu za každých 10€ sa pripíše jeden bod. Blízkych je možné obdarovať darčekovou poukážkou. Starý nábytok zakazníkom likviduje Möbelix. Reklamácia sa uplatni podľa platných predpisov predajne, preto pred nákupom je potrebné prečítať obchodné podmienky.

Štastné a pohodlné nakupovanie!

Iné Dom a Záhrada obchody - Tvoje mesto

Služba TIENDEO používa súbory cookies pre svoje služby, personalizované reklamy a analýzu sieťovej prevádzky. Úroveň súkromia si môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach.