Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Dom a Záhrada

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Dom a Záhrada obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Kondela ...

Tempo Kondela je obchod zaoberajúci sa s predajom nábytku a doplnkov

Ponuka obchodov Tempo Kondela

Obchody Tempo Kondela ako kamenné obchody, tak aj e-shopy ponúkajú kvalitné zariadenie a doplnky do celého domu. Do kuchyne je možné nájsť skriňové zostavy, pracovné dosky, stoly, stoličky, police, úložné priestory, záclonové tyče, servírovací stôl. Do obývacej izby ponúkajú kvalitné stenové zostavy, vitríny, sedacie súpravy, kreslá, tv-stolíky, pohovky a rôzne doplnky. Do spálne su k dispozícii šatníkové skrine, toaletné stolíky, zrkadlá, postele, rošty, matrace, posteľné prádlo, paplóny, vankúše, koberce, obrazy atď. Do detskej izby nájde zákazník detský nábytok, ako válendy, postele, matrace, sedacie vaky, stoličky, písací stôl, osvetlenie, dekoračné predmety a ešte oveľa viac. Široká ponuka je aj do predizieb, tak ako aj do kúpeľne a kancelárie - skrinky, vešiaky, koše, úložné boxy atď. Do záhrady je tu možné nájsť záhradný nábytok, hojdačky, trampolíny. Neváhaj a príď nakupovať do obchodu Tempo Kondela!

O obchode Tempo Kondela

Firma Tempo Kondela, ktorá sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a doplnkov vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom so vtedajším majiteľom Miloš Kondela Tempo. Prevádzkuje 22 maloobchodných kamenných predajní na Slovensku. V rámci veľkoobchodu zásobuje 260 partnerských predajní s nábytkom v ČR, a 230 predajní s nábytkom v Slovenskej republike.

E-shopy Tempo Kondela sú vybudované na základe najmodernejšej technológie, aby bol uľahčený nákup. 95% tovaru je vždy skladom. Objednaný tovar doručia do 72 hodín. Pri nákupe nad 250 € je dovoz zadarmo. Kupujúci má možnosť odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar do 60 dní v nepoškodenom stave. Každé minuté euro zarába vo vernostnom programe. Zaregistrovaný zákazník môže pravidelne nakupovať s 13% zľavou. Tempo Kondela pripravila zľavy aj pre držiteľov karty Coop Jednota, Azet, Sphere Card. Tovar je možné zaplatiť dobierkou v hotovosti, bankovým prevodom, prostredníctvom platobnej karty alebo na splátky. Reklamácie je možné uplatniť podľa platných podmienok obchodu.

Šťastná a veselé nakupovanie v obchodoch Tempo Kondela!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie