Tiendeo official website

Ponuky Mango

Viac ako mesiac

Hľadáš najlepšie Mango ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Mango zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Mango alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Mango katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Mango katalóg "Ponuky Mango" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

Nájdi katalógy v Mango v tvoje mesto

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo Pepco
  • Logo New Yorker
  • Logo H&M
  • Logo KiK
  • Logo CCC
  • Logo Takko

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Mango ...

Mango je značkové oblečenie pre celú rodinu

 Ponuka značky Mango

Značka Mango sa zameriava hlavne na módu pre mladé ženy. Tailored, Essentials kolekciách okrem oblečenia nájdeš aj kabelky, obuv doplnky. Výhodou kolekcie sú, že oblečú na každú príležitosť. Elegentná do práce, do mesta, pohodlné na doma na šport. V ponuke sú šaty, sukne, blúzky, nohavice, spodné prádlo, topy, tričká, domáce oblečenie, korzety, topánky na každú príležitosť na nízkych či na vysokých podpätkoch ďalej kabelky, peňaženky, hodinky a iné rôzne doplnky ktoré vyzdvihnú ženskú krásu a eleganciu. Mango tiež pánov ako aj deti oblečie od hlavy po päty.

Informácie o značke Mango

Spoločnosť Mango bola založená v roku 1984 s dvoma bratmi v Španielsku, v Barcelone. Obaja boli židia, pôvodne žijúci v Turecku. Netrvalo ani rok a v Barcelone už mali 5 obchodov. V roku 1988 už mali 13 obchodov a preto uvažovali vstúpiť na zahraničný trh. V Portugalsku otvorili svoj prvý obchod v zahraničí. V roku 1993 už mali 100 obchodov. Je jednou z najúspešnejších firiem v Španielsku. Od roku 2006 úspešne distribuje tovar aj do Ameriky. Mango svoje produkty delí na ďalšie značky: 90´sGrunge, Premium, Sport, Office wear, Leather, Tailored, Blacksmith, Back tho schol, Essentials. Mango má na Slovensku oficialne 9 predajní.  

Značka Mango má sieť predajní aj na Slovensku, ktoré nájdeš vo viacerých mestách a v nákupných centrách. Ak si moderným človekom a nechce sa Ti behať po obchodoch, určite oceníš možnosť nakupovať v internetovom obchode, kde v pohode domova môžeš prezrieť celý sortiment. Hoci nemajú stránku v slovenčine, tovar posielajú aj na Slovensko, alebo ak objednáš v slovenskom e-shope, ktorý má v ponuke túto značku. Katalógy sú tiež významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Najviac predajni Mango nájdeš v Bratislave a v Košiciach. Nakúpil si tovar a neskôr zistíš, že nesedí? Využi možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru. Ak je tovar poškodený využi možnosť reklamácie.

Príjemné nakupovanie!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies