Tiendeo official website

Ponuky Ikea

Viac ako mesiac

  Ponuky Ikea

  Hľadáš najlepšie Ikea ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Ikea zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Ikea alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Ikea katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Ikea katalóg "Ponuky Ikea" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Nájdi katalógy v Ikea v tvoje mesto

  Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Lyreco
  • Logo Tupperware
  • Logo Keramika Soukup
  • Logo Gorenje
  • Logo tedi
  • Logo 4home

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Ikea ...

  IKEA obchod s nábytkom, bytovým zariadením a doplnkami

  Informácie o IKEA

  IKEA vlastní a prevádzkuje sieť predajni v Európe, v Ázii, v USA a v Austrálii. Koncept IKEA vychádza z myšlienky poskytnúť sortiment výrobkov a zariadenia do domácnosti, ktoré si môže dovoliť čo najviac ludí. Dá sa to dosiahnuť správnou kombináciou funkcií, kvality, dizajnu a dobrej ceny. Pri výbere materiálu sa zameriava na obnoviteľný, recyklovaný alebo recyklovateľný materiál. IKEA je v obchodných domoch na celom svete. Vo svojom sortimente ponúka zákazníkom kompletné zariadenie kuchyne, vrátane elektrospotrebičov, doplnkov, zariadenie do obývacej izby, detskej izby, spálne, predsiene, záhradný nábytok, svietidlá, malé úložné priestory, textílie, dekorácie, potreby pre domácich miláčikov a rôzne doplnky v nespočetnom množstve.

   

  IKEA - vznik a história

  IKEA bola založená v roku 1943. Založil ju 17 ročný Ingvar Kamprad, ktorý predával drobnosti do domácnosti ako perá, peňaženky, rámy na obrazy. Smaland - krajina kde vyrastal bola drsná a kamenistá. Jeho chudobní obyvateľia boli šetrní a vynaliezaví. Mesto vzniku IKEA sa nachádza v odľahlej časti Švédska, preto bolo náročné osloviť potencionálnych zákazníkov a to viedlo k vzniku katalógu a rozhodol sa, že bude výrobky predávať za nízke ceny. Ceny boli také nízke, že ľudia začali pochybovať  o kvalite výrobkov. Starú dielňu prerobil na výstavnú miestnosť, aby ľudia mohli pred kúpou prezrieť výrobky. Problém s distribúciou veľkých kusov mu dal nápad s konceptom plochého balenia a montovania nábytku zákazníkmi. V súčasnosti IKEA patrí medzi najznámejšie značky so zariadením do domácnosti. Ikeu je možné nájsť v domácností na celom svete. V súčasnosti má 340 obchodov v 40 krajinách.

   

  IKEA Bratislava už piaty krát dostala prestížne ocenenie MasterCard Obchodník roka v kategórii nábytok a doplnky. IKEA spríjemní nákup so svojimi službami, a to: dovezie Ti tovar až domov, postará sa o likvidáciu starého nábytku, ponúka montážne služby, služby šitia. Ak zákazník nie je spokojný s nábytkom, môže ho vrátiť do 365 dní bez udania dôvodu. Na väčšinu výrobkov je poskytnutá záruka 2 roky, na niektoré je dokonca predĺžená záruka v závislostí od typu tovaru. Elektronickou darčekovou kartou je možné potešiť svojich blízkych. Vďaka členstvu v IKEA Family má zákazník svoje pokladničné bloky zo svojich nákupov uložené on-line. Pred obchodným domom čaká návštevníkov priestranné bezplatné parkovisko.

  Šťastný nákup v IKEA!