Tiendeo official website

SmartHome by HORNBACH

16 dní zostáva

Ponuky HORNBACH

Hľadáš najlepšie HORNBACH ponuky?

Ak hľadáš najväčšie HORNBACH zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od HORNBACH alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Je momentálne 5 HORNBACH katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší HORNBACH katalóg "SmartHome by HORNBACH" platné od od 29/4 do do 30/6 a začni šetriť teraz!

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo tedi
  • Logo Kärcher
  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo Kondela
  • Logo JYSK

Niečo, čo ťa môže zaujímať - HORNBACH ...

HORNBACH - predajne s tovarom na stavbu a záhradu

Sortiment tovaru v HORNBACH

HORNBACH ponúka široký sortiment tovaru na stavbu, rekonštrukciu, záhradu od základov až po strechu. Ponúka materiál na hrubú stavbu, omietky, izoláciu, strešné krytiny, odvodnenie, sanáciu, interiérové, fasádne farby, na impregnáciu dreva, laky, lepidlá rôzneho druhu podľa účelu použitia, tapety, pomôcky na maľovanie, interiérové dekorácie, ako koberce, rohožky, textil, rolety, záclonové tyče, samolepiace fólie, obrazy. Do kuchyne ponúka všetko čo zákazník potrebuje v nej mať - od nábytku cez drezy, elektrospotrebiče, batérie a iné ďalšie doplnky. Do kúpeľne je možné nájsť - batérie, vane, sprchovacie kúty, WC misy, umývadlá, koše, závesy, nábytok a všeličo iné. Do celého domu ponúka celú vykurovaciu a chladiacu techniku: krby, kachle radiátory, zásobníky teplej vody, klimatizáciu, ventilátory, podlahové krytiny rôzneho druhu, okná, dvere, žalúzie, vnútorné, vonkajšie osvetlenie, železiarsky tovar každého druhu. Do záhrady je možné nájsť: záhradné domčeky, prístrešky, bazény, tienidlá, ploty, chodníky, nábytok, gril, atď. Pre domácich miláčikov je možné nájsť búdky, pelechy, akváriá, doplnky, krmivo a to pre rôzne zvieratá a ešte omnoho viac.

História HORNBACH

Základný kameň položil už v roku 1877 pokrývačšky majster Michael Hornbach vo Falcku. Neskôr jeho syn firmu rozšíril o obchod so stavebninami a odvtedy až dodnes prispieva každá generácia k rozvoju podniku. Má viac než 154 veľkoplošných obchodov v Holandsku, Rakúsku, Luxemburgu, Česku, Švajčiarsku, na Slovensku a v Rumunsku. Firma pretrváva už päť generácii. Pravnuk v roku 1968 otvoril prvú kombinovanú predajňu dom a záhrada. Od roku 1994 ročne otvorí priemerne 8 predajní. Na Slovenku prvú predajňu otvorili v Bratislave v roku 2004. Na Slovensku má 2 predajne v Bratislave a jednu v Košiciach.

Skúsenosti ukázali, že zákazníci očakávajú ponuku tovaru ktorá dokáže presvedčiť kvalitou, kvantitou aj cenou. Práve tieto očakávania splnia predajne HORNBACH s tovarom na stavbu a záhradu. Kvalifikovaný personál ochotne poradí pri výbere vhodného tovaru. Objednať tovar je môžné aj on-line, ktorý privezú priamo na určené miesto. HORNBACH vykoná aj prírez dreveného, doskového a metrážneho tovaru presne na milimetre podľa zadania rozmerov. Ponúka svoje montážne služby s plánovaním, zameraním a to za vopred dohodnotú cenu. Ak si šikovný, ale nemáš vhodné náradie k vykonaniu prác, aj v tom pripade pomôže HORNBACH požičaním náradia, strojov. Podľa tvojich predstáv namiešajú želaný odtieň farby pre vnútornú aj na vonkajšiu fasádu. Máš priateľa kutila a nevieš s čím ho obdariť? Na to je tu darčeková karta od HORNBACH-u. Vyber si svoj projekt a HORNBACH Ti pomôže s financovaním. Za pár minút priamo v predajni vybavíš nákup na splátky.

Príjemné nakupovanie s HORNBACHOM!