Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Nájdi ponuky v Guess v tvoje mesto

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Odevy, Obuv a Doplnky

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Odevy, Obuv a Doplnky obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Guess ...

GUESS módna značka oblečenia a doplnkov

Ponuka značky Guess

Značka Guess patrí k najvýznamnejším ikonám módneho priemyslu. Značka Guess je známa svojou kvalitou, štýlom a kreativitou. Svetovo preslávená značka Guess ponúka exkluzívne kolekcie dámskej a pánskej módy, šaty, nohavice, blúzky, košele, džínsy, bundy, mikiny a iné. Okrem oblečenia ponúka aj široký sortiment obuvi od sandálov až po elegantnú obuv. Medzi hlavné artikle patria aj hodinky, šperky, okuliare, kabelky, peňaženky, parfémy. Spoločnosť Guess sa v poslednom čase pustila do výroby a predaja interiérových doplnkov, ako sú poťahy na posteľ, vankúše.

História značky Guess

Spoločnosť Guess založiili v roku 1981 dvaja bratia Marcianovi z Francúzka, ktorí sa v roku 1977 presťahovali do Kalifornie. Ich prvým poduktom boli džínsy prané kameňmi, ktoré rýchlo vypredali. V roku 1983 začali vytvárať reklamy, vo filme Roberta Zemeckise nosili džínsy značky Guess. V deväťdesiatch rokoch firma začala mierne upadať kvôli iným obľúbeným značkám. Spoločnosť začala presadzovať iný štýl a sexy vzhľad. V roku 2004 vydala spoločnosť špecialnu edíciu hodiniek Guess a rozšírili aj oddelenie šperkov . Pod značkou Marciano uviedli na trh módne doplnky, kabelky okuliare, topánky a parfémy. Pokračovali v navrhovaní detskej kolekcie. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajiinách. Dodnes sú majiteľmi bratia Marcianovi.

Spoločnosť Guess má na Slovensku a vo väčších mestách svoje predajne značkových výrobkov, kde ochotný personál vie vždy ponúknuť to pravé len pre Teba. Dobrými akciami vždy vie prilákať mladých na dobré nákupy. Pri platbe akceptujú aj platobné karty. Produkty značky Guess môžeš objednať aj z pohodlia domova z e-shopov, kde tovar doručí kuriér. Pri reklamácii postupuj podľa platných predpisov, ktoré platia v e-shope v ktorom aktuálne nakupuješ. Preto skôr ako začneš nakupovať, pozorne si prečítaj všetky informácie o e-shope!

Príjemné nakupovanie značkového tovaru Guess!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie