Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Calvin Klein.

Hľadáš najlepšie Calvin Klein ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Calvin Klein zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Calvin Klein alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Calvin Klein a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Odevy, Obuv a Doplnky, ako je napríklad brožúra Zoot "Až 60% zľavy" platné od od 28/5 do do 9/6.

Nájdi katalógy v Calvin Klein v tvoje mesto

Iné Odevy, Obuv a Doplnky katalógy

  • Logo Tezenis
  • Logo Calzedonia
  • Logo Intimissimi
  • Logo United Colors of Benetton
  • Logo Diesel
  • Logo DUOS

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Calvin Klein ...

Calvin Klein je značkové oblečenie pre ženy aj mužov

Sortiment značky Calvin Klein

Značka Calvin Klein sa snaží osloviť všetky vekové skupiny a spoločenské vrstvy. Medzi najznámejšie produktové línie Calvin Klein patria: Calvin Klein Collection - drahá luxusná línia, Calvin Klein - základná módna línia, ck Calvin Klein - cenový prechod medzi dvoma vyššie uvedenými, Calvin Klein Sport, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Home - posteľná bielizeň, uteráky, Calvin Klein Golf, Calvin Klein Underwear - spodná bielizeň. Tričká a rifle sú unisex - rovnaké pre mužov a ženy. Okrem oblečenia Calvin Klein, značku majú aj parfémy, toaletné vody, ako aj hodinky s originálnym a výnimočným dizajnom z antialergickej nerezovej ocele vysokou odolnosťou.

História značky Calvin Klein

Calvin Klein pochádza z Maďarska, ale žil v Amerike v Bronxu. Ako mnohí úspešní módní návrhári aj on začal v skromných podmienkach. Na začiatok mal na rozvoj svojho podnikania 10000 dolárov. Všetko sa začalo v roku 1968 otvorením obchodu v jednom hoteli v New Yorku, ktorý pomenoval po svojom mene. Na začiatku Calvin Klein predával iba obleky. Postupne však rozšíril svoj sortiment o dámske šaty. Prvé jeho kolekcie sa zameriavali na jednoduchý štýl pre mladú generáciu. Na úspech Calvin Klein nemusel dlho čakať. Rok po otvorení svojho biznisu sa objavil na titulnej strane módneho časopisu Vogue. O dva roky neskôr získal prestížnu cenu za módnu kolekciu. V osemdesiatich rokoch spôsobil malú revolúciu v pánskej spodnej bielizni. Dovtedy sa tomu módní návrhári veľmi nevenovali. Dnes už zakladateľ firmy Calvin Klein v spoločnosti nefiguruje, lebo v roku 2002 značka Calvin Klein bola kúpená spoločnosťou PPV za 400 milliónov dolárov a vlastní aj iné svetoznáme značky. Dnes po svete má stovky obchodov. Výrobné haly má na celom svete.

Calvin Klein po Slovensku nemá veľa vlastných obchodov, ale napriek tomu môžeš túto značku kúpiť v niektorých nákupných centrách aj v outletoch v ktorých ponúkajú túto značku. Celú ponuku módneho domu Calvin Klein môžeš prezrieť na webe. Žiaľ web je zatiaľ len v angličtine, ale napriek tomu si môžeš objednať v našich e-shopoch, ktorí majú v ponuke výrobky značky Calvin Klein. Platné sú obchodné podmienky, ktoré platia v dotyčnom obchode kde nakupuješ. Preto si najprv prečítaj na ich stránke všetky dôležité informácie súvisiace s nákupom, reklamáciou.

Príjemné nakupovanie najnovšej módnej kolekcie od Calvin Klein!