Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Asko Nabytok.

Hľadáš najlepšie Asko Nabytok ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Asko Nabytok zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Asko Nabytok alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Dom a Záhrada v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Asko Nabytok a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Dom a Záhrada, ako je napríklad brožúra Lyreco "Doprajte si chutný čaj každý deň" platné od od 29/3 do do 30/6.

Iné Dom a Záhrada katalógy

  • Logo Merkury Market
  • Logo OBI
  • Logo JYSK
  • Logo Möbelix
  • Logo Kondela
  • Logo XXXLutz

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Asko Nabytok ...

ASKO NÁBYTOK je predajňa nábytku a bytového zariadenia

Sortiment tovaru v predajniach ASKO NÁBYTOK

ASKO NÁBYTOK vo svojich predajniach ponúka vysokokvalitný nábytok do celého bytu. Do obývacej izby obývacie zostavy, sedacie súpravy, stoly, stoličy, vitríny, komody, taburetky atď. Do spálne postele, matrace, rošty, šatníkové skrine, zrkadlá, stoly a rôzne doplnky. Do kuchyne širokú škálu kuchynských liniek, stoly, stoličky, lavice, úložné boxy, pomôcky na varenie, stolovanie. Do kúpelne, skriňky, zrkadlá, vešiaky, závesy, umývadlá, doplnky. Do predizby viac druhov skriniek na topánok, vstavané skrine, vešiaky, zrkadlá a doplnky. Do detskej izby je široký výber zariadenia podľa veku a pohlavia dieťaťa. Nájdeš tu aj zariadenie do kancelárie. Do bytu patria aj rôzne doplnky, ako koberce, obrazy, sošky, keramika, posteľné prádlo, utierky, uteráky, záclony, závesy, hodiny, svietidlá atď.

Informácie o spoločnosti ASKO NÁBYTOK

Spoločnosť ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o. vstúpila na slovenský trh v roku 2006. Svoju prvú predajňu otvorila v Nitre. Postupným rozšírením pôsobenia v slovenských mestách vytvorili príležitosť väčšiemu počtu zákazníkov nakupovať kvalitný nábytok. V roku 2010 spustili aj internetový obchod, ktorý umožňuje nakupovať i zákazníkom, pre ktorých je dostupnosť predajní komplikovaná. Od polovice roku 2011 patrí ASKO NÁBYTOK k podnikovej skupine PORTA, ktorá má svoje sídlo v Nemecku. V súčasnej dobe na Slovensku prevádzkujú obchody v Nitre, Bratislave, Trenčíne, Poprade, Košiciach, Prievidzi svôj a internetový obchod.

ASKO NÁBYTOK okrem kvalitných výrobkov ponúka aj svoje kvalitné služby. Platí garancia najnižšej ceny - ak nájdeš ten istý produkt v inom obchode lacnejšie, rozdiel v cene vrátia. Ponúka odborné poradenstvo na vybavenie nákupu na splátky. Je možnosť platby s kartou. Odborný personál zabezpečí montáž nábytku a to samozrejme so zárukou. Naplánujú, odmerajú a vyrobia nábytok na mieru. Zapoja elektrospotrebiče i vodu. Zakúpený tovar privezú až domov. Ceny a sortiment e-shopu sa nemusia vždy zhodovať s cenami a sortimentom v obchodoch. Vernostná zľava platí aj pre zaregistrovaných zákazníkov e-shopu. Reklamácie si uplatňuj podľa platných reklamačných predpisov, čo nájdeš na web stránke ASKO NÁBYTOK.

Príjemné nakupovanie, zariaďovanie domova!