Tiendeo official website

Leták COOP Jednota do 26. 6. 2024

Zverejnené dnes

Hľadáš najlepšie COOP Jednota ponuky?

Ak hľadáš najväčšie COOP Jednota zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od COOP Jednota alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Je momentálne 5 COOP Jednota katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší COOP Jednota katalóg "Leták COOP Jednota do 26. 6. 2024" platné od od 19/6 do do 26/6 a začni šetriť teraz!

Iné Supermarkety katalógy

  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo Lidl
  • Logo COOP Jednota
  • Logo CBA
  • Logo Tesco

Niečo, čo ťa môže zaujímať - COOP Jednota ...

COOP Jednota Slovensko je sieť predajní s potravinovým sortimentom

Sortiment produktov v predajni COOP Jednota

COOP Jednota má podľa prieskumov najväčší podiel slovenských výrobkov. V sortimente má hlavne potraviny a nápoje, menší podiel tvorí drogistický a spotrebný tovar. Slovenký tovar je väčšinou vlastná značka. COOP Premium je synonymom pre top produkty s TOP kvalitou, ktoré sa vyrovnajú kvalitným konkurenčným výrobkom. COOP Jednota tradčná kvalita - v tejto značke sa spájajú dve základné vlastnosti, kvalita a cena. COOP Jednota dobrá cena - ide o najstaršu značku v portfóliu, COOP Jednota junior - ako aj názov nasvedčuje, tieto výrobky sú hlavne pre deti. COOP Jednota Mamičkine dobroty - ponúka sortiment na prípravu tradičných a obľúbených slovenských jedál. COOP Jednota Aktive life - je určený pre ľudí s aktívnym životným štýlom, v ktorom prevláda šport a zdravá výživa s nižším obsahom cukru a kalórií. COOP Jednota Domácnosť - výrobky na udržiavanie čistoty v domácnost. COOP Jednota Špeciálna výživa - tieto produkty sú určené pre ľudí so zdravotnými problémami, ktorí potrebujú špecálnu výživu, ako diabetici, celiatici. COOP Jednota Bio - do tejto skupny patria cestoviny, čaje a smotanové jogurty. Čaro Vianoc, Chuť jari-Veľká noc je limitovaný sortiment sviatočných produktov.

História COOP Jednota Slovensko

Históra siaha až do roku 1845 kedy Samuel Jurkovič založil prvé družstvo na Slovensku, v tom čase Spolok gazdovský. Na vidieku vznikli spotrebné družstvá Jednota. V roku 1869 založil Samuel Ormis predchodcu družstevného maloobchodu Potravinový spolok v meste Revúca. Od roku 2002 sa zmenil názov podniku na COOP Jednota Slovensko a funguje dodnes ako spotrebné družstvo. Sídlo má v Bratislave. V súčasnosti patrí k  najväčším predajcom potravín. Má 2145 predajní na celom Slovensku.

Nakupovať s nákupnou kartou sa oplatí, lebo pri každom nákupe sa pripočítajú body, ktoré dvakrát ročne vyúčtujú. Služba Coopkasa zákazníkovi umožní zaplatiť poukazy, šeky, poštové poukážky vydávané spoločnosťami, ktoré sú partnermi služby Coopkasa. Táto moderná služba šetrí čas a nemusiš behať na poštu a vybavíš všetko na jednom mieste s nákupom. COOP CashBack, je služba ktorá držiteľovi platobnej karty umožní v obchode pri platbe s kartou vybrať okrem samotnej platby aj hotovosť. Podmienkou je, aby vydavateľ platobnej karty túto službu umožňoval. Všetky prevádzky COOP Jednoty podporujú dobíjanie kreditu cez platobný terminál. Využívaj exkluzívne služby COOP Jednota, nakupuj, plať šeky, dobíjaj si kredit a vyberaj peniaze na jednom mieste!

Príjemné nakupovani v obchodoch COOP Jednota!