Leták Kaufland

2 dní zostáva
Otvor ponuky

Hľadáš najlepšie Kaufland ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Kaufland zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Kaufland alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Je momentálne 3 Kaufland katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Kaufland katalóg "Leták Kaufland" platné od 05/09/2022 do 30/09/2022 a začni šetriť teraz!

Ďalšie produkty od Kaufland

Iné Supermarkety obchody

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Kaufland ...

Kaufland obchodný reťazec so spotrebným tovarom, predovšetkým s potravinami

Ponuka a sortiment tovaru v Kauflande

Kaufland je obchodná značka reťazca nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov mimo Nemecka. V sortimente Kauflandu sa nachádzajú potravinárske výrobky, a to mrazené výrobky, lahôdky, trvanlivé výrobky, pečivo slané, sladké, káva, čaj, nápoje alkoholické, nealkoholické, drogéria, potrava pre zvieratá, elektro, kancelárske potreby, médiá, domácnosť, oblečenie, voľný čas, hry. V sortimente Kauflandu sú produkty, ktoré sú vyrobené práve pre tento reťazec: K-Bio - produkty bez farbív, zvýrazňovačov chuti, aróm. Sortiment obsahuje mliečne výrobky, mrazené výrobky, nápoje a trvanlivé potraviny. K-Klassic baby - je značka pre detské hygienické potreby. K-Classic -  bezlaktózové mliečne výrobky nízkym obsahom laktózy. K-takke - potraviny rastlinného pôvodu. SWITH ON je značka pre elektrospotrebiče a Cultura Vini je sortiment vín.

História Kauflandu

Nemecká firma bola založená v roku 1930, keď Jozef Schwarz vstupuie ako spoločník do veľkoobchodu s tropickým ovocím Lidl&CO, následne dochádza k premenovaniu spoločnosti na obchodnú značku LIDL & Schwarz. V súčasnosti spločnosť prevádzkuje obchody pod menom Kaufland, KaufMarkt a Handelshol. Prvé prevádzky pod menom Kaufland otvorili v roku 1984. V Nemecku má celkove 500 predajní. V roku 2000 spoločnosť vsúpila na slovenský trh a v Poprade otvorila svoj prvý obchod. V roku 2013 už mala na Slovensku 50 predajní.

Kaufland svojim zákazníkom garantuje príjemné prostredie, ústretový personál. Počas celej otváracej doby je v ponuke pečico, chlieb. Záručná doba je prísne kontrolovaná. Na elektrospotrebiče je predĺžená záručná doba na 3 roky a v prípade nevyhovujúceho tovaru cenu vrátia v plnej výške. Platiť sa môže aj v cudzích menách - HUF, CZK. Viac ako 2000 výrobkov sú za diskontné ceny, označené žltou cenovkou. Reklamácie a vrátenie tovaru je podľa platných predpisov. Kaufland každý týžden ponúka do poštových schránok svoje letáky, doplnené reklamami miestnych podnikov.

Príjemné, lacné nekupovanie a dobrú chuť k jedlám pripravených z produktov od Kauflandu!

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Supermarkety

Zásady ochrany osobných údajov

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona