Leták Kaufland

7 dní zostáva
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Supermarkety

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Supermarkety obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Kaufland ...

Kaufland obchodný reťazec so spotrebným tovarom, predovšetkým s potravinami

Ponuka a sortiment tovaru v Kauflande

Kaufland je obchodná značka reťazca nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov mimo Nemecka. V sortimente Kauflandu sa nachádzajú potravinárske výrobky, a to mrazené výrobky, lahôdky, trvanlivé výrobky, pečivo slané, sladké, káva, čaj, nápoje alkoholické, nealkoholické, drogéria, potrava pre zvieratá, elektro, kancelárske potreby, médiá, domácnosť, oblečenie, voľný čas, hry. V sortimente Kauflandu sú produkty, ktoré sú vyrobené práve pre tento reťazec: K-Bio - produkty bez farbív, zvýrazňovačov chuti, aróm. Sortiment obsahuje mliečne výrobky, mrazené výrobky, nápoje a trvanlivé potraviny. K-Klassic baby - je značka pre detské hygienické potreby. K-Classic -  bezlaktózové mliečne výrobky nízkym obsahom laktózy. K-takke - potraviny rastlinného pôvodu. SWITH ON je značka pre elektrospotrebiče a Cultura Vini je sortiment vín.

História Kauflandu

Nemecká firma bola založená v roku 1930, keď Jozef Schwarz vstupuie ako spoločník do veľkoobchodu s tropickým ovocím Lidl&CO, následne dochádza k premenovaniu spoločnosti na obchodnú značku LIDL & Schwarz. V súčasnosti spločnosť prevádzkuje obchody pod menom Kaufland, KaufMarkt a Handelshol. Prvé prevádzky pod menom Kaufland otvorili v roku 1984. V Nemecku má celkove 500 predajní. V roku 2000 spoločnosť vsúpila na slovenský trh a v Poprade otvorila svoj prvý obchod. V roku 2013 už mala na Slovensku 50 predajní.

Kaufland svojim zákazníkom garantuje príjemné prostredie, ústretový personál. Počas celej otváracej doby je v ponuke pečico, chlieb. Záručná doba je prísne kontrolovaná. Na elektrospotrebiče je predĺžená záručná doba na 3 roky a v prípade nevyhovujúceho tovaru cenu vrátia v plnej výške. Platiť sa môže aj v cudzích menách - HUF, CZK. Viac ako 2000 výrobkov sú za diskontné ceny, označené žltou cenovkou. Reklamácie a vrátenie tovaru je podľa platných predpisov. Kaufland každý týžden ponúka do poštových schránok svoje letáky, doplnené reklamami miestnych podnikov.

Príjemné, lacné nekupovanie a dobrú chuť k jedlám pripravených z produktov od Kauflandu!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie